Colourfest pro líčení rtů & nehtů od Rity Ora nejen na party | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Colourfest pro líčení rtů & nehtů od Rity Ora nejen na party

3. 4. 2015

Rimmel London představuje svoji novou kolekci Colourfest pro líčení rtů & nehtů od Rity Ora, která je inspirovaná festivalovou hudební scénou. Tento kaleidoskop barev přináší nový lesk na rty Oh My Gloss! pro super lesklé rty a rychleschnoucí lak na nehty 60 Seconds Super Shine pro nejzářivější nehtíky.

Svobodomyslná festivalová scéna

Tento rok se Rita soustředila na svobodomyslnou festivalovou scénu, která ji inspirovala k vytvoření její psychedelické řady Colourfest. Všechny fanynky zábavy našpulí svoje pusinky s pěti svěžími odstíny dlouhotrvajícího lesku na rty Oh My Gloss! Nehty upoutají pozornost s 8 super lesklými pastelovými a jasnými barvami rychleschnoucího laku na nehty 60 Seconds Super Shine.

NOVINKA lesk na rty Oh My Gloss!

Dlouhotrvající lesku, Oh My Gloss! od Rimmel London se pyšní ‘Gloss Lock’ technologií s arganovým olejem a vitaminem E. Složení zaručuje až 6 hodin fantastické barvy, lesku a komfortu. Díky nelepivému a lehkému pocitu se tvoje rty nemohou cítit lépe! Vyber si svůj odstín.

NOVINKA lak na nehty 60 Seconds Super Shine

Bavte se s nejzářivějšími nehty ve skvělých festivalových odstínech. Rimmel London představuje nové složení rychleschnoucích laků na nehty 60 Seconds Super Shine s barevnou technologií 3v1, která zajišťuje ultra lesklou barvu v rekordním čase. Precizní štěteček dokonale klouže po nehtech a zanechává bezchybný profi výsledek. Nové laky jsou odolné vůči olupování, jejich barva nebledne a vydrží až 10 dní.


publikováno: 3. 4. 2015, v rubrice Kosmetika
Štítky: drogerie, krása, rty

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+