Jak ulevit svědění u vašeho děťátka za 30 minut | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Jak ulevit svědění u vašeho děťátka za 30 minut

26. 10. 2023

Dětská pokožka bývá leckdy nevyzpytatelná. Nikdy nevíte, kdy se na kůži vašeho miminka objeví nějaká vyrážka, zarudnutí či atopický ekzém, který způsobí mimo jiné nepříjemné svědění. A právě kvůli tomu pak nemůže miminko plnohodnotně spát. Rychlým a snadno dostupným řešením může být Bepanthen Sensiderm krém. Dokáže ulevit od svědění již za 30 minut. Díky tomu se vyspí nejen miminko, ale i vy.

Domácí lékárnička

Každá maminka má svou domácí lékárničku na všechny obvyklé nepříjemnosti, které by se mohly miminku přihodit. Nechybí teploměr, něco na snížení horečky, proti příznakům alergie a také na poměrně běžné a nepříliš závažné problémy s pokožkou typu vyrážka, svědění, zarudnutí nebo atopický ekzém.

Co od přípravku na tyto kožní neduhy očekáváte? Nejspíše všechno v jednom. To znamená, aby krém rychle zafungoval a znatelně zmírnil do pár minut svědění, aby kůži krásně zvláčnil a napomohl ji regenerovat a aby se skvěle roztíral a vstřebával. Určitě by bylo dobré, kdyby se jím mohli natírat už i novorozenci, ale například také těhotné a kojící ženy. A pak taky aby se mohl namazat kamkoliv na těle včetně očních víček.

Na podrážděnou a atopickou pokožku

Myslíte si, že je nemožné, aby všechno splňoval jeden jediný krém? Přesvědčte se sami a vyzkoušejte Bepanthen Sensiderm krém, který si maminky velmi chválí. Je jedinečný tím, že snižuje nutkavou potřebu se škrábat max. do 30 minut od užití. Díky této unikátní vlastnosti se miminko v klidu vyspí – Bepanthen Sensiderm krém zaručuje až 7 hodin spánku nerušeného svěděním.

Jak přesně krém funguje? Díky obsahu panthenolu a speciálním laminárním lipidovým technologiím poskytuje narušené kožní bariéře chybějící lipidy (např. ceramidy). Ke zvýšení hydratace dodává fyziologické hydratační látky a přirozeně pečující lipidy, což umožňuje obnovení kožní bariéry a vede k úlevě od svědění. Pokud bychom to zjednodušili, krém Bepanthen Sensiderm podporuje hydrataci a regeneraci ochranné kožní bariéry, čímž napomáhá jejímu hojení. Krém se perfektně nanáší, dobře vstřebává a mohou se jím natřít dokonce i oční víčka. Navíc ho můžete používat dlouhodobě.

S čím vám tedy Bepanthen Sensiderm krém pomůže? Se zmírňováním svědění, zarudnutím pokožky a příznaků atopického ekzému. Pokud máte doma ekzematiky, atopiky, děti se suchou svědící kůží, namažte je tímto krémem, který jim poskytne jemnou a šetrnou péči. Neobsahuje parfémy ani konzervační látky. Proto je možné Bepanthen Sensiderm krém aplikovat na pokožku novorozenců, těhotných i kojících žen.

Pečlivě čtěte návod k použití. Bepanthen Sensiderm krém je zdravotnický prostředek na úlevu od příznaků atopického ekzému.


publikováno: 26. 10. 2023, v rubrice Kosmetika
Štítky: ekzém, miminko, péče o pleť

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+