K hezké postavě vám může pomoci liposukce | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

K hezké postavě vám může pomoci liposukce

24. 2. 2014

I když cvičíte a držíte diety, nedaří se vám některé tělesné partie zeštíhlit či vytvarovat do požadovaných křivek? Možným řešením je liposukce, která se stala už celkem běžně vyhledávaným ošetřením. Dbejte ale na výběr vhodného pracoviště, kde jsou kvalifikovaní odborníci, lékaři, kteří vás vyslechnou, zhodnotí váš zdravotní stav a poradí, která metoda by byla pro vás nejvhodnější. Zjistěte si také, jakou péči po zákroku a další výhody v rámci tohoto ošetření pracoviště nabízí.

Laserová liposukce

V současné době je asi nejpopulárnějším typem liposukce laserová liposukce Slim Lipo. Je to nejnovější trvalá metoda tvarování postavy pomocí laserového paprsku, který je jemně vpraven do podkoží. Přeměnou energie laserového paprsku na teplo jsou tukové buňky rozpuštěny a následně šetrně odsáty jemnými kanylami. Jelikož tukové buňky dospělého nemají schopnost se dělit, má provedený výkon trvalý efekt. Zmenšení objemu tukové tkáně zahrnuje i tvarovou úpravu postavy, tzv. bodycontouring.

před

před

Minimální invazivnost bez nutnosti narkózy

Prohřátí podkožního kolagenu laserem navíc vypíná pokožku v ošetřovaných oblastech a zmírňuje projevy celulitidy. Zákrok se provádí pouze v lokální tzv. tumescentní anestézii. „Hlavní výhodou laserové liposukce je to, že dokáže při minimální invazivnosti bez nutnosti narkózy a hospitalizace odstranit nejen jakékoli množství přebytečného tuku v rámci jednoho zákroku, ale zároveň také kůži ošetřené oblasti efektivně stáhnout, vypnout a navrátit jí její elasticitu. Kůže tak přilne zpět a nevznikají po liposukci kožní nadbytky a převisy, jako u běžných ostatních liposukcí. V návaznosti na tyto výhody dokáže tato unikátní liposukce například na stehnech také zmírnit projevy celulitidy.

po

po

Konzultace s výživovým poradcem

V rámci komplexní liposukce navíc na našem pracovišti provádíme cévní vyšetření ultrazvukem (vyšetření žil snižuje riziko možného zánětu žil či lymfatických cév), mikrojehličkovou radiofrekvencí dohlazujeme případné nerovnosti a poskytujeme následnou konzultaci s výživovým poradcem, což je velmi důležité pro udržení formy, které se podařilo liposukcí dosáhnout,“ uvádí plastický chirurg MUDr. Vatľak z kliniky BcD Clinic, zabývající se estetickou a miniinvazivní plastickou chirurgií.

Krásné křivky vyžadují stálou péči

I když je liposukce sama o sobě velmi účinná, pro trvalé zachování požadovaného efektu je nutné, aby pacient změnil svůj životní styl a stravovací návyky. Abychom si svou vysněnou postavu udrželi i nadále, měli bychom do svého jídelníčku zařadit zdravější a méně kalorické potraviny a naopak eliminovat takové, které podporují ukládání tuků. Důležitý je také pohyb, omezení alkoholu a tedy celkově zdravější životní styl.

Více informací na: http://www.bcdcli­nic.cz/


publikováno: 24. 2. 2014, v rubrice Kosmetika
Štítky: estetické kúry, estetické zákroky, hubnutí, krása, křečové žíly, nadváha, obezita, tvarování postavy

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+