Krásná kštice i na letní dovolené | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Krásná kštice i na letní dovolené

9. 6. 2022

Zatímco si my užíváme, pro vlasy jsou letní radovánky trochu zátěž. Slunce, vítr, sůl, chlór i pocení pokožky hlavy – to vlasům zkrátka nesvědčí. Přibalte s sebou do cestovní tašky i letní MUST HAVE produktů dánských značek NATULIQUE a NATURIGIN, které se o vaše vlasy postarají i po dobu dovolené.

NATULIQUE

Beach Wave Ocean Spray zajistí krásné vlny,

Heat and Sun Protector ochrání kadeře před sluncem, Curl Defining Cream vyživí vlnité vlasy, Hygge Hair Spray Wax vlasy ochrání i vyživí a mini Volumizing Dry Shampoo nesmí chybět v žádné kosmetické taštičce.

NATURIGIN

Dry Shampoo Mousse dodá vlasům svěžest, Rejuvenating Argan Oil Serum je okamžitá S.O.S. výživa, Root Touch Up v mžiku vyřeší nevzhledné odrosty a Pure Intimate Wash se postará o citlivé intimní partie nejen v plavkové sezóně. Samozřejmostí je šetrné složení přípravků a cenné přírodní ingredience.

Péče dánských značek NATULIQUE a NATURIGIN je unikátní svým přírodním složením, ale také blahodárnými účinky na vlasy i pokožku. Navíc se nemusíte bát nepříjemných chemických aditiv a bonusem je krásná, jemná vůně.


publikováno: 9. 6. 2022, v rubrice Kosmetika
Štítky: krása, prevence, vlasy

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+