Kultovní vůně Frau Tonis Parfum seženete už i v Praze | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Kultovní vůně Frau Tonis Parfum seženete už i v Praze

24. 6. 2022

Obvykle museli parfémoví nadšenci za kultovními vůněmi Frau Tonis Parfum vyrazit do samého centra Berlína, kde se poblíž bývalého hraničního přechodu Checkpoint Charlie nachází parfémové království Stefanie Hanssen, které láskyplně pojmenovala po své babičce Toni-Louise. Vše je už jinak – výběr z exkluzivních vůní Frau Tonis Parfum je totiž nově k sehnání i ve vinohradském concept storu Myskino.

Ať už jsou to vůně květinové, citrusové, nebo orientální – otevírají olfaktorickou paměť svých nositelů a přenáší jejich magické vzpomínky do současnosti. Jsou unisexové, genderově neutrální, emocionální. Ručně vyráběné s velkým důrazem na detail, daleko za hranicí hlavního proudu.

No 17

Laundrette

Důkaz toho, že minimalismus vás může přenést až do nebe!! Tato hedvábná vůně připomíná čerstvě naškrobené ložní prádlo v kombinaci s jemným nádechem frézie, kosatce, bílých květů a nakyslého černého rybízu. Tahle vůně se vás opravdu dotkne!

Představte si brzké léto, hotelový pokoji v Aix-en-Provence hned vedle tržiště, postel s bílým jemným ložním prádlem. Dlouhé sluneční paprsky osvětlují místnost, kterou se line vůně, známá z malých francouzských prádelen… Jemná, téměř průhledná. Parfém No 17 Laundrette je ódou na bílou barvu. A pocit čistoty.

Hlava: frézie, kosatec

Srdce: francouzský cypřiš, černý rybíz

Základ: bílé pižmo, ambra

No 19

OUD Weiss

Této veganské vůni vévodí vzácný oud získávaný z agarového dřeva v kombinaci s bergamotem, santalovým dřevem a cedrem. Doplněna je o tóny tabáku a kadidla, jemně objímána ambrou. Vzácný oud byl popisován jako nebeský a luxusní přinejmenším už od doby bronzové. Některé z nejstarších dochovaných spisů na světě zmiňují silné spojení oudu se smyslnými aktivitami. Parfém No 19 Oud Weiss je tak nenapodobitelně krásný, že se dá popsat jen jediným slovem, a tím je láska. Nosit se dá každý den, je nevtíravý a přitom vzrušující.

Hlava: agarové dřevo, bergamot

Srdce: santalové dřevo, cedr, tabák

Základ: kadidlo, ambra

No 16

Jardin Vertical

Veganská vůně inspirovaná městskou zelení i světovými zahradami. Srdce této vůně tvoří rýže s přídavkem santalového dřeva a atlasového cedru. Bílý čaj, fík, pižmo a ambra ji dělají neodolatelnou.

Vize města 21. století, které se stává zelenější, divočejší, přírodní. Městská umělecká forma, botanický zázrak. Zelené myšlení, které je víc než jen trend. Městský život stále více formovaný udržitelností. Parfém No 16 Jardin Vertical je o růstu, všímavosti a naději. A nejen proto je tato vůně zelenější než zelená.

Hlava: rýže, santalové dřevo

Srdce: atlasový cedr, bílý čaj, fík

Základ: pižmo, ambra

  • Parfémové kreace značky Frau Tonis Parfum lze zakoupit exkluzivně v concept storu Myskino a na e-shopu www.myskino.cz

Myskino butik: Vinohradská 24, Praha 2

www.myskino.cz

www.facebook.com/myskino

www.instagram.com/myskino.cz


publikováno: 24. 6. 2022, v rubrice Kosmetika
Štítky: vůně

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+