Masážní oleje plné bylin | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Masážní oleje plné bylin

15. 2. 2022

Jarní luční kvítí ukryté v lahvičce tělového oleje potěší smysly už nyní. Jedinečné směsi bylin jemně provoní pokožku celého těla a svým působením zafungují i jako příjemná aromaterapie nejen při masáži, ale i při ošetření pokožky kdykoliv po koupeli. Švédská značka Booming Bob nabízí masážní a tělové oleje, které nabudí unavenou mysl, dají pookřát tělu po zimě nebo uleví po náročném dni.

BIO Tělový olej Relaxing Lavender

Tělový olej Relaxing Lavender od švédské značky Booming Bob je skvělou volbou po relaxační koupeli. Jemná směs vysoce kvalitních, 100% přírodních surovin s kapkou esenciálních olejů z mandarinek, levandule a ylang ylang pomůže udržet pokožku hydratovanou a poskytne celému tělu uvolnění po náročném dni. Dotyk levandule. Relaxing Lavender od Booming Bob je ten typ tělového oleje, který nejvíce oceníte po náročném dni, kdy je třeba zklidnit pokožku i smysly. Olej má velmi příjemnou texturu, nemastí a rychle se vstřebává do pokožky.

BIO Masážní olej Uplifting Peppermint

Masážní olej Uplifting Peppermint od švédské značky Booming Bob je vhodný pro široké spektrum masáží. Energizující směs vysoce kvalitních, 100% přírodních surovin s kapkou esenciálních olejů z máty peprné a bergamotu povzbudí unavené tělo i smysly. Mátové povzbuzení. Masážní olej Uplifting Peppermint od Booming Bob je tou pravou volbou pro masáž po náročném dni. Díky jemné vůni máty peprné a bergamotu se dočkáte fyzické i psychické vzpruhy. Olej má velmi příjemnou texturu, nemastí a rychle se vstřebává do pokožky.

BIO Tělový olej Refreshing Citrus

Tělový olej Refreshing Citrus (Soft Apricot & Fresh Lemon) od švédské značky Booming Bob příjemně povzbudí pokožku po koupeli. Energizující směs vysoce kvalitních, 100% přírodních surovin s kapkou esenciálních olejů z citronu, pomeranče a grapefruitu skvěle hydratuje a zároveň nabudí smysly i svou svěží vůní. Hydratující osvěžení. Refreshing Citrus se skvělým zklidňujícím účinkem pro suchou a poškozenou pokožku. Příjemná vůně citronu, pomeranče a grapefruitu vám dodá energii na celý den. Olej má velmi příjemnou texturu, nemastí a rychle se vstřebává do pokožky.

Švédská značka Booming Bob je zosobněním organické a udržitelné péče o pleť a pokožku založené na olejích, bez jediné kapky vody. Používá pouze výživné oleje, vosky a extrakty nejvyšší kvality.


publikováno: 15. 2. 2022, v rubrice Kosmetika
Štítky: byliny, ozdravné kúry, péče o pleť

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+