Pro poraněnou či oslabenou pokožku | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Pro poraněnou či oslabenou pokožku

19. 7. 2022

Novinka značky JONZAC® je skvělým řešením pro ty, kdo mají citlivou pokožku, pomalu se jim hojí poranění pokožky, chtějí pokožce po poškození dodat to nejlepší. Zapomeňte na jiné produkty na citlivou pokožku, všechny hojivé účinky najdete v jediné tubě. Cica od JONZAC®.

Reparativní hojivý krém Cica je jedinečnou novinkou, která napomáhá revitalizovat pokožku, chrání a posiluje kožní bariéru, je skvělým pomocníkem pro poraněnou či oslabenou pokožku. Díky svému unikátnímu složení zanechává ochranný film, který perfektně hojí a zklidňuje iritovaná místa na pokožce.

Hojení pokožky po tetování, piercingu a dalších zákrocích

Takovou pokožku můžete získat nejen při mechanickém poškození na výletě v přírodě, Cica má prokazatelně skvělý účinek také na hojení pokožky po tetování, piercingu a dalších zákrocích. Napomáhá, díky svému složení, hojení jizev a jizviček, zabraňuje jejich začervenání a pnutí v místě. Obsahuje výtažek z rostliny Centella asiatica, česky nazývané tygří tráva. Její účinky byly objeveny před staletími, kdy místní lidé zjistili, že tygři po soubojích chodí odpočívat – a vyválet se právě do míst, kde tato bylina roste. A díky tomu se jim utržené šrámy rychle hojí.

Vědecké výzkumy k tomu doplňují, že je to díky tomu, že Centella asiatica obsahuje restrukturalizační biomimetické ceramidy, které mají na zdraví a skvělý vzhled pokožky zásadní vliv.

Vyzkoušejte přípravek Cica od značky JONZAC® jako skvělý a hojivý obvaz pro drobná poranění, který můžete mít neustále při sobě. Vhodný je pro všechny typy pleti, díky unikátnímu složení isotonické termální vody, která protizánětlivě funguje, je skvělým řešením pro všechna poškození pokožky.

Přípravek JONZAC® Cica získal cenu Prix Beauté Santé 2022.


publikováno: 19. 7. 2022, v rubrice Kosmetika
Štítky: krása, péče o pleť

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+