Svůdný parfém jako dárek | Kosmetika | Trendy zdraví

Hlavní strana » Kosmetika » Článek

Svůdný parfém jako dárek

11. 2. 2022

Ať už plánujete na svatého Valentýna potěšit svého partnera nebo věnujete pozornost hlavně sobě, vyberte si dárek, který v sobě ukrývá vášeň a životní elán. Přesně takové jsou parfémy značky Asombroso určené pro ženy a muže.

Inspiraci pro Asombroso for WOMAN **našel tvůrce značky **Osmany Lafitta na své rodné Kubě. Místní silné kořeněné vůně přizpůsobil našemu evropskému rytmu života. Parfém je určený pro sebevědomé ženy, které jsou si vědomé své vnitřní krásy a umí si užít radost. Základ této svěží vůně tvoří mošus a santalové dřevo. Její květinové srdce se skládá z lilie, jasmínu, konvalinky a růže. A svěží tóny podtrhuje bergamot, mandarinka a pomerančové květy.

Mužský protiklad této vůně je okouzlující a rafinovaný. Asombroso for MEN nabízí dřevité a citrusové tóny. Parfém se otevírá bergamotem, mandarinkou a nečekaně smyslným sečuánským pepřem. V srdci parfému se skrývá levandule, geránie a jasmín. A základ tvoří ambra, pačuli a vetyver. Tento parfém je vhodný pro charismatické muže, kteří se nebojí dát najevo svou osobnost.

V parfému The Dream Woman se snoubí jemná ženskost, citlivost a rozverná hravost. Otevírá se ovocnými tóny hrušky, broskve a černého rybízu. Prohlubuje se v mimóze, jasmínu, pomerančovém květu a irisu a její základ dlí ve vanilce, pačuli a hořko-sladkých bobech tonka fazolek.

Také muži si zaslouží prožít svůj sen. The Dream Men kombinuje smyslnost, mladistvou jiskru a vášnivou radost ze života. V úvodu vůně objevíte pepř, limetu či bergamot. Srdce tvoří cedrové dřevo a pačuli. A o závěr se stará ambra, santalové dřevo a povzbuzující mošus. I tato vůně se hodí pro celoroční používání.

  • Nabídku značky najdete na webu www.asombroso.cz nebo v síti parfumerií Fann.

publikováno: 11. 2. 2022, v rubrice Kosmetika
Štítky: vůně

Další články v rubrice Kosmetika:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+