Jak můžete podpořit hemofiliky? Pochodujte a přijďte na koncert | Medicína | Trendy zdraví

Hlavní strana » Medicína » Článek

Jak můžete podpořit hemofiliky? Pochodujte a přijďte na koncert

4. 4. 2014

Kampaň s názvem „Podporuji léčbu hemofilie“ má za sebou první úspěšný měsíc a mnoho benefičních předmětů s logem kampaně si již našlo svého majitele. Jestliže chcete podpořit pacientské organizace Český svaz hemofiliků a sdružení Hemojunior, kupte si výrobek v symbolické červené barvě na webových stránkách podporujihemo­filiky.cz. Přispějete tím na zlepšení kvality života hemofiliků a usnadníte jim boj se závažným onemocněním. Celá kampaň vyvrcholí 17. dubna na Světový den hemofilie, kdy ambasadorka Jana Doleželová povede Prahou pochod na podporu hemofiliků. Přijďte a nenechte si ujít závěrečný koncert na Náměstí Kinských na Smíchově. Kdo tam bude?

Velká show

Všichni účastníci průvodu se mohou těšit na hudební vystoupení dívčí kapely 5Angeles, která se stala uměleckým partnerem akce. Děvčata mají za sebou vlastní muzikál, řadu tuzemských i zahraničních vystoupení a duety s hvězdami jako Karel Gott či Michal David. O občerstvení se postará firma Čajová květina se svým mobilním Matcha Tea barem. Návštěvníci v něm budou moci ochutnat teplé i studené nápoje z tohoto BIO zeleného japonského čaje, který je nabitý minerály, vitaminy a antioxidanty.

Pochod startuje z Palackého náměstí v Praze 17. 4. 2014 v odpoledních hodinách. Bližší informace o programu sledujte na webu www.podporuji­hemofiliky.cz, nebo na facebookové stránce Podporuji hemofiliky.


publikováno: 4. 4. 2014, v rubrice Medicína
Štítky: akce, hemofilie, mládež, nemoci, pomoc druhým, zábava

Další články v rubrice Medicína:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+