Léčba neplodnosti biorezonancí | Medicína | Trendy zdraví

Hlavní strana » Medicína » Článek

Léčba neplodnosti biorezonancí

18. 5. 2017

Když si západní medicína neví rady, může pomoci medicína celostní. Stejný názor zastávají i v reprodukční klinice Repromeda, kde nově nabízejí pacientům vyšetření a léčbu pomocí přístroje na biorezonanci Bicom. Tato technika se opírá o matematicko-fyzikální principy a dokáže odhalit a léčit nejen problémy s neplodností, ale také alergie nebo různé závislosti. Cílem je tělo zbavit potíží a dostat ho do rovnováhy. Velkou výhodou je i její neinvazivita a tudíž bezbolestnost.

Elektromagnetické vlnění orgánů

Prostřednictvím biorezonance je možné člověka nejen vyšetřit, ale také léčit. Metoda je založena na předpokladu, že všechny organismy a jejich jednotlivé orgány vysílají jedinečné elektromagnetické vlnění. Unikátní a rozpoznatelné vlnění vydávají také například viry, bakterie a jiné patogeny. Biorezonance tyto vlny lidského těla i případných patogenů dokáže změřit a jasně tak detekovat problém nacházející se v organismu. Přístroj rušivé vlnění vyhodnotí a porovná se známou a zdravou frekvencí. Chybný elektromagnetický kód je poté upraven a vysílán zpátky do organismu prostřednictvím „správné frekvence“ s cílem dostat tělo do harmonie. Novinkou pro neplodné páry bude využívání biorezonančního přístroje a jeho specifických programů, které pracují s párem jako celkem a dokáží podpořit léčbu metodami mimotělního oplození a správným vlněním připravit organismus ženy pro zahnízdění embrya, například v případech, kdy opakovaná léčba v minulosti selhávala.

Zmapování stavu lidského těla

„Biorezonance vychází z principů matematicko-fyzikálního modelování eletropotenciálů v lidském těle a využívá principu elektroakupunktury. Dokáže podrobně a přesně zmapovat stav lidského těla. Na rozdíl od klasické západní medicíny jej nevnímá pouze skrze jednotlivé orgány, ale ve funkčních celcích, nazývaných ve východní medicíně jako dráhy či meridiány. Pomocí této metody můžeme diagnostikovat a léčit nejrůznější patologické procesy. Je možné odstraňovat různé blokády, záněty, alergie a intolerance, očistit organismus od škodlivin včetně těžkých kovů a elektrosmogu, který bývá přítomný ve všech moderních budovách a zatěžuje náš organismus,“ vysvětluje ředitelka reprodukční kliniky Repromeda MUDr. Kateřina Veselá, PhD.

Celostní medicína

Pokud si klasické lékařství není schopné poradit s některými stavy těla, jako vhodná alternativa se nabízí právě možnosti východní medicíny. Problémy s neplodností často narůstají i kvůli zvyšujícímu se věku prvorodiček a dlouhodobému užívání antikoncepce, kdy v některých případech berou ženy hormony 15 až 20 let. To způsobuje, že jsou po jejich vysazení často již mimo optimální fertilní věk a mají následně problémy s otěhotněním. Díky propojení s přístupy celostní medicíny, jako je akupunktura, akupresura či fytoterapie a biorezonance lze určit vhodný model léčení. Všechny zmiňované metody však nejsou samospasitelné.

Nutná změna dosavadního životního stylu

„Člověk musí počítat se změnou dosavadního životního stylu, přidat pohybovou aktivitu, začít se lépe stravovat. Nezbytná je také eliminace stresu, který má na zdravotní stav velký vliv. Nemoc často nemůže být vyléčena právě proto, že pacient není ochoten změnit vzorce svého chování. Přístupy celostní medicíny samozřejmě nemusí vyhovovat každému, na klinice tyto služby nabízíme jako doplňkové ke standartní léčbě.

Budoucnost biorezonance

Vidím však v této metodě velký budoucí potenciál, který zatím využíváme jen z části,“ říká MUDr. Kateřina Veselá, PhD. V některých západních státech se dnes biorezonance využívá mnohem více než u nás, ve Švýcarsku je dokonce hrazena zdravotními pojišťovnami. V Repromedě však věří, že i v České republice by se to do budoucna mohlo změnit, jelikož snímání elektrických potenciálů využívá již dlouhá léta i klasická západní medicína, a to ve formě EEG nebo EKG. Biorezonance je navíc metoda bez problémů využitelná u dětí, dospělých i seniorů, ale také u zvířat.


publikováno: 18. 5. 2017, v rubrice Medicína
Štítky: neplodnost, nové technologie, prevence

Další články v rubrice Medicína:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+