Lékárna.cz pomůže seniorům s registrací k očkování | Medicína | Trendy zdraví

Hlavní strana » Medicína » Článek

Lékárna.cz pomůže seniorům s registrací k očkování

15. 1. 2021

Největší lékárna na českém internetu Lékárna.cz dnes ráno spustila aktivní asistenci pro seniory, kteří se chtějí registrovat k očkování proti COVID-19. „Podáváme z vlastní vůle pomocnou ruku, protože chceme iniciativně podpořit očkování proti COVID-19 v ČR. Kdo potřebuje pomoci s registrací, může nám zavolat,“ říká PharmDr. Vladimír Finsterle, zakladatel Lékárna.cz.

Pomoc seniorům

Lékárna.cz připravila na asistovanou registraci do systému i asistovanou rezervaci termínů všechny svoje operátorky na běžné zákaznické lince, ty poskytnou pomoc každý den od 7 do 17 hod na čísle 464 444 233.

„Je to jednoduché a bezpečné – v průběhu hovoru budeme společně s volajícím vyplňovat registraci na oficiálních stránkách registrace.mzcr.cz Položíme pouze ty otázky, na které se systém ptá a podle oficiální metodiky, žádná osobní data nezískáváme. Na konci procesu bude mít volající zajištěný termín i místo očkování.

Pomůžeme zdarma, dobrovolně, ochotně a rádi každému, kdo si o pomoc s registrací zavolá, chceme aktivně přispět k ochraně zdraví a návratu života v ČR do normálních kolejí,“ dodává V. Finsterle.

  • Poskytnutí služby nemá žádné další podmínky. Za volání na zákaznickou linku zaplatí volající běžnou cenu dle tarifu u svého operátora.

www.lekarna.cz


publikováno: 15. 1. 2021, v rubrice Medicína
Štítky: COVID-19, očkování, senior

Další články v rubrice Medicína:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+