Nastartujte imunitu svých dětí | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Nastartujte imunitu svých dětí

26. 11. 2021
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Jedna pastilka přípravku Naturevia Laktobacílky obsahuje minimálně 1,2 miliard živých probiotických mikroorganismů.

Výherci: Vlasta Novická, Petr Griebler, Pavlína Kováčiková ml.

Ač děti mohou chodit do školy, přesto mnoho času tráví doma v posteli. Trápí je hlavně respirační potíže, před kterými je jejich oslabený imunitní systém nedokázal ochránit. Chcete-li to změnit, soutěžte s námi a vyhrajte balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia s vitaminem D a probiotiky, které podpoří jejich přirozenou obranyschopnost.

Supervitamin pro imunitu

Déčko je základ. Pro správné fungování imunitního systému je nepostradatelné. Jeho dlouhodobý nedostatek zvyšuje riziko respiračních virových onemocnění.

Navíc vitamin D je u dětí důležitý také pro správný růst a vývoji kostí i zubů. Proto byste jim ho měli pravidelně dávat. Ideálním zdrojem tohoto supervitaminu je doplněk stravy Naturevia Vitamin D3-Efekt kids, který má podobu cucavých pastilek s pomerančovou příchutí. Postačí jen jedna pastilka denně a děti budou mít zajištěnou potřebnou dávku.

Probiotika pro pohodové zažívání

V rámci posilování obranyschopnosti nesmíme zapomínat ani na zažívání. Právě střeva a v nich sídlící mikrobiom jsou totiž nejdůležitějšími orgány imunity. K tomu, aby byly ve formě a dokázaly čelit každodennímu náporu, nám nejlépe pomohou probiotika. K dostání jsou speciální přípravky pro děti, k nimž patří i Naturevia Laktobacílky, které mají podobu cucavých pastilek s ovocnou příchutí, takže dětem chutnají. Soutěžte s námi a vyhrajte balíček, který je určen k podpoře imunity dětí. Jsou přece to nejdůležitější, co máme, a všichni si přejeme, aby zůstaly zdravé a mohly chodit do školy či školky.

Nápovědu najdete ZDE

Soutěžní otázka

Kolik miliard živých probiotických mikroorganismů obsahuje minimálně jedna pastilka přípravku Naturevia Laktobacílky?

a) 1

b) 1,1

c) 1,2

Tři výherci, kteří do 13. 12. 2021 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží balíček s doplňky stravy Naturevia, který obsahuje Naturevia Vitamin D3-Efekt Kids a Laktobacílky (66 pastilek). Odpověď zasílejte na soutez@trendyzdravi.cz s označením D3-Efekt.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 26. 11. 2021, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: dítě, prevence, probiotika, vitaminy

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+