Pomocníci pro namáhané oči | Přírodní léčba | Trendy zdraví

Pomocníci pro namáhané oči

7. 1. 2022
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Jedna kapsle doplňku stravy Naturevia OptiVizin obsahuje 15 mg vitaminu E.

Výherci: Jaromír Trubák, Jarmila Vojáčková, Marie Šichová

Kvůli práci z domova či výuce online trávíte denně mnoho hodin před monitorem. Často je to mnohem víc času, než kolik to bylo před pandemií. Výsledkem je enormní zátěž pro oči. Ty jsou pak unavené. Dopřejte jim péči a výživu, kterou si zaslouží. Soutěžte s námi a vyhrajte balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia pro namáhané oči.

Monitor počítače, notebook, tablet, mobil i televize představují zátěž pro vaše oči. Dlouhodobé zaostření na konkrétní bod jim neprospívá a nepřidají jim ani neostrost a odlesky displejů. A všeho toho si během pandemie „užily“ víc než je zdrávo. Proto byste měli i svému zraku věnovat náležitou péči.

Správná výživa

Začít můžete správnou výživou. Tu očím dodá novinka Naturevia OptiVizin Blue. Tento doplněk stravy obsahuje bohatou porci luteinu, zeaxantinu, omega3 a zinku s vitaminem A. Lutein a zeaxanthin jsou součástí očního pigmentu, který působí jako „vnitřní sluneční brýle“. Ostatní obsažené látky pak jejich činnost podpoří. Mnozí jistě ocení i to, že je přípravek ve formě veganských kapslí.

K udržení stávajícího zraku vám pak pomohou i omega3 mastné kyseliny. Jejich dostatečné množství vám zajistí doplněk stravy Naturevia Omega3 One-A-Day, který obsahuje čistý olej z volně žijících ančoviček z průzračných vod u Peru. Tyto rybky mají vysoký obsah důležitých omega-3 mastných kyselin EPA a DHA, i proto jich je v přípravku dvakrát víc než v těch jiných vyrobených z běžného rybího oleje. Díky tomu vám bude stačit pouze jedna kapsle denně.

Soutěžte s námi a získejte dvojici přípravků, které dodají vašim očím tu správnou výživu a pomohou vám zachovat dobré vidění co možná nejdéle. Nápovědu najdete ZDE.

Soutěžní otázka

Kolik mg vitaminu E obsahuje 1 kapsle doplňku stravy Naturevia OptiVizin?

a) 5

b) 10

c) 15

Tři výherci, kteří do 21. 1. 2022 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží balíček s doplňky stravy Naturevia, který obsahuje OptiVizin a Omega3 One-A-Day. Odpověď zasílejte na soutez@trendyzdravi.cz s označením zdravý zrak.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 7. 1. 2022, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: oči, prevence, zrak

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+