Posila pro váš mozek i zrak | Přírodní léčba | Trendy zdraví

Posila pro váš mozek i zrak

24. 4. 2023
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: 1 kapsle doplňku stravy Naturevia Omega 3 One-A-Day obsahuje 360 mg EPA a 270 mg DHA.

Výherci: Petr Griebler, Kristýna Mašková, Pavel Pathan

Pokud ztrácíte koncentraci během několika málo minut a sotva v hlavě udržíte důležité věci, víme, co s tím! Soutěžte s námi o balíčky kvalitních doplňků stravy Naturevia a získejte přípravky, které ocení nejen váš mozek, ale i oči!

Omega 3, zlato v kapsli

Přesně tak to je! Omega 3 mastné kyseliny hrají klíčovou roli v celé řadě procesů v lidském těle. Přispívají ke zdraví srdce, mozku a očí a podporují správnou činnost mozku. Proto vás asi nepřekvapí, že ovlivňují rovněž soustředění a paměť. Kromě toho mají vliv na snížení triglyceridů v krvi či udržení normálního krevního tlaku. Abyste jich měli dostatek, sáhněte po doplňku stravy Naturevia Omega 3 One-A-Day, který obsahuje čistý olej z ančoviček volně žijících v průzračných vodách u Peru. Tyto rybky mají vysoký obsah důležitých omega-3 mastných kyselin EPA a DHA, v přípravku jich je dvakrát víc oproti produktům vyrobených z běžného rybího oleje. Díky tomu vám bude stačit pouze jedna kapsle denně.

Něco pro oči

Pro ně ve výherním balíčku najdete vhodnou výživu. Tou je přípravek Naturevia OptiVizin Blue, jenž obsahuje bohatou porci luteinu, zeaxantinu, omega3 a zinku s vitaminem A. Lutein a zeaxanthin jsou součástí očního pigmentu, který působí jako „vnitřní sluneční brýle“ a je potřeba jej doplňovat. Ostatní obsažené látky pak jejich činnost podpoří. Možná oceníte i to, že přípravek je ve veganských kapslích.

Měli jste problém dočíst až sem a udržet při tom pozornost? V takovém případě se rozhodně do naší soutěže zapojte, zdá se totiž, že váš mozek by omega 3 ocenil.

Nápovědu najdete ZDE

Soutěžní otázka

Kolik mg EPA a DHA obsahuje 1 kapsle doplňku stravy Naturevia Omega 3 One-A-Day?

a) 360 mg EPA a 270 mg DHA

b) 300 mg EPA a 200 mg DHA

c) 270 mg EPA a 350 mg DHA

Tři výherci, kteří do 10. 5. 2023 správně odpovědí na soutěžní otázku a budou vylosováni, obdrží balíček s doplňky stravy Naturevia, který obsahuje Omega 3 One-A-Day a OptiVizin. Odpověď zasílejte na soutez@trendyzdravi.cz s označením mozek a zrak.

Odesláním emailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.


publikováno: 24. 4. 2023, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: mozek, oči, prevence, zrak

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+