Probiotika pro celou rodinu na posilnění imunity | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Probiotika pro celou rodinu na posilnění imunity

2. 10. 2020
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: V přípravku Naturevia Laktobacily 5 Imunita je zastoupen nejvíce kmen laktobacilů L.rhamnosus.

Výherci: Jiřina Kummerová,Hana Pášová, Miroslav Pytlík

Pandemie se rychle šíří. Čísla nemocných stoupají, proto byste neměli na nic čekat a podpořit svou imunitu. Nikdy totiž nevíte, kdy a kde se s nemocným můžete setkat. Abyste měli dobře fungující obranyschopnost, musíte mít ve formě střeva. K tomu vám pomohou probiotika. Soutěžte s námi a vyhrajte balíček doplňků stravy Naturevia, ve kterém najdete kvalitní přípravky pro celou rodinu.

Střeva jsou největším orgánem v našem těle a zároveň tím nejdůležitějším pro naši obranyschopnost. Sídlí v nich až 80 % buněk imunitního systému. Proto je důležité mít střeva a jejich mikrobiom v dobré kondici. Jedině tak bude připravená vaše imunita na případný střet s koronavirem. Pokud máte jakýmkoliv způsobem „rozhozené“ zažívání a běžně byste nad tím mávli rukou, že se to samo srovná, teď na to není čas. Střeva si zaslouží péči. Ovlivňují totiž tvorbu bílých krvinek, které jsou v boji s infekcí nepostradatelné. Také ale pomáhají vstřebat živiny z potraviny, a proto tedy fungují i jako zásobování. Bez nich se důležité vitaminy a minerály nedostanou tam, kam mají.

Probiotika pomohou k rovnováze

K tomu, abyste nastavili a udrželi ve vašem zažívání správnou rovnováhu bakterií, vám pomohou kvalitní probiotika. Vsadit můžete na Naturevia Laktobacily 5 Imunita, které obsahují unikátní komplex pěti vybraných kmenů laktobacilů a bifidobakterií lidského původu v obrovské síle 15 miliard v jedné kapsli. Navíc přípravek obsahuje také vitamin C, který je pro imunitu rovněž nezbytný.

Speciální přípravky jsou k dostání i pro děti. Pro ně jsou určeny Naturevia Laktobacílky, které mají podobu cucavých pastilek s ovocnou příchutí, takže vašim ratolestem zachutnají a nemusíte se bát, jak je do nich „dostanete“. Podpořit imunitu a mít zažívání v rovnováze je nyní důležitější než kdy dříve, koronavirus se rozmáhá nejen ve školách, ale i pracovních kolektivech. Být připraven se tak vyplácí. Soutěžte proto s námi o probiotika pro celou rodinu.

Nápovědu najdete ZDE

Soutěžní otázka

Který kmen laktobacilů je v přípravku Naturevia Laktobacily 5 Imunita zastoupen nejvíce?

a) L.casei

b) L.acidophilus

c) L.rhamnosus

Tři výherci, kteří do 13. 10. 2020 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží balíček přípravků Naturevia, který obsahuje Naturevia Laktobacily 5 Imunita a Naturevia Laktobacílky. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením prevence.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 2. 10. 2020, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: imunita, prevence, probiotika, střeva

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+