S Alpou o sto šest | Přírodní léčba | Trendy zdraví


S Alpou o sto šest

18. 10. 2019
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Alpa Francovka obsahuje kostival.

Výherci: Věra Kroupová, Eva Pospíšilová, Václav Pavel

Už 106 let stará receptura vychází z kompozice 14 léčivých bylin a dává ALPĚ Francovce sílu pomáhat při celé řadě neduhů. Oslavou její síly, oblíbenosti a spolehlivost jsou i nové obaly. Zlatá hvězda na nich nyní září ještě více nebo má barvy bylin, takže ji určitě nepřehlédnete.

Pomoc z přírody

ALPA Francovka je lihový bylinný roztok s éterickými oleji a mentolem. Máta,eukalyptus, rozmarýn, hřebíček, anýz, kostival či arnika v kombinaci s mentolem protáhnou dýchání, uleví těžkým nohám i přetíženým svalům a dokážou zmírnit bolesti zad nebo hlavy. Alpa přináší úlevu kloubům, uvolní ucpaný nos nebo spolehlivě ošetří běžné oděrky a pomůže s hojením.

Okamžitý pocit úlevy a uvolnění

Masážní gely a krémy ALPA přinášejí okamžitý pocit úlevy a uvolnění namoženým partiím těla. Potřebujete se cítit fit po fyzické námaze nebo jiném přetížení? Pak sáhněte po revitalizačním masážním krému ALPA s arnikou nebo krému či gelu s kostivalem, který umožňuje regeneraci pohybového aparátu.

více na www.alpa.cz

Soutěžní otázka

Jakou bylinku obsahuje Alpa Francovka?

a) kostival

b) heřmánek

Tři výherci, kteří do 30. 10. 2019 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží balíček s kolekcí ALPA, čelovku a ručník. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením nová alpa.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 18. 10. 2019, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: bolest, cvičení, hlava, klouby, masáž, nemoci, záda

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+