Vyhrajte balíček plný energie a vystavte stopku únavě | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Vyhrajte balíček plný energie a vystavte stopku únavě

17. 7. 2020
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Jedna tableta doplňku stravy Naturevia Magnesium 1 pokryje 67 procent denní dávky hořčíku.

Výherci: Jaromír Trubák, Aneta Krejsová, Klára Zakopalová

Aktivní dovolená letos čeká nejednoho z nás. Pro nadšené cyklisty, pěší turisty i ty, kteří vyrazí objevovat krásy Česka po delší době zahálení, máme soutěž o balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia. Ten vám dodá energii a zažene únavu i tolik nemilé svalové křeče, když přeceníte své síly. Soutěžte s námi a letní porci kilometrů po svých či na kole, zvládnete lehce a bez potíží.

Ať už se letos chystáte na hory, do malebných údolí či oblastí vinařských sklípků, tak při plánování výletů rozhodně nepřeceňujte své síly. Nejste-li zvyklí na delší trasy, pak začněte s kratšími vzdálenostmi a postupně pozvolna přidávejte. Navíc rozhodně s sebou mějte dobře vybavenou lékárničku. Chybět by v ní neměla náplast, dezinfekce, chladivý gel na namožené svaly a vhod přijdou i doplňky stravy, které vám pomohou zmírnit únavu a dodají vám energii.

Hořčík zažene křeče

Máte-li před sebou dny, kdy budete vydávat více energie, pak byste měli doplnit hořčík. Právě tento minerál je obzvláště při sportu nepostradatelný. Hořčík, neboli magnesium, přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Jeho dostatečný přísun pomůže snížit výskyt nepříjemných svalových křečí, které se mohou objevit po náročném výšlapu či výjezdu. Zároveň je nezbytný pro energický metabolismus i správnou funkci nervového systému a svalů. Ideálním zdrojem je doplněk stravy Naturevia Magnesium 1, jehož jedna malá tableta denně vám zajistí potřebný přísun hořčíku. Balení obsahuje 90 tablet, takže vám vydrží tři měsíce.

Energie dodá koenzym Q10

Jestliže hořčík zažene únavu, pak koenzym Q10 vám dodá sílu na všechny letní radovánky. Tato životně důležitá látka se řadí mezi vitaminy. Má nezastupitelnou úlohu při získávání energie z potravy a pomáhá také při tvorbě energie v buňkách. Navíc je to velmi silný antioxidant. Vyzkoušet můžete třeba Naturevia Koenzym Q10, jehož jedna kapsle obsahuje extra silnou dávku vysoce kvalitního koenzymu Q10 a potřebnou denní porci vám s přehledem zajistí. Dovolenou tak přivítáte v plné síle a nebudete vědět, co je únava. Soutěžte s námi a vyhrajte balíček přípravků, díky zvládnete vše, co vás v létě čeká!

Nápovědu najdete ZDE

Soutěžní otázka

Kolik procent doporučené denní dávky hořčíku vám pokryje jedna tableta doplňku stravy Naturevia Magnesium 1?

a) 42

b) 67

c) 105

Tři výherci, kteří do 31. 7. 2020 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží balíček s doplňky stravy Naturevia, který obsahuje Magnesium 1 a Koenzym Q10. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením energie.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 17. 7. 2020, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: minerály, pohyb, prevence, svaly, únava, výživa

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+