Získejte balíček pro lednový detox | Přírodní léčba | Trendy zdraví

Získejte balíček pro lednový detox

24. 1. 2022
Soutěž byla ukončena.

Soutěžní otázka: V jedné kapsle přípravku Naturevia Ostropestřec forte je 80 procent silymarinu?

Výherci: Lucie Hejduková, Alexandr Pathan, Michaela Kalcovská

Začátek roku je ideálním obdobím, kdy byste si měli naordinovat očistu. Zbavíte se při ní všech škodlivých látek a zároveň posílíte imunitu. Přece jen játra, a nejen ta, dostala na Silvestra pořádně zabrat. Chcete-li jim ulevit, zapojte se do soutěže o balíček doplňků stravy Naturevia, který vám pomůže při detoxikaci organizmu a navíc podpoří vaši obranyschopnost.

Ostropestřec pro játra

Chcete-li se pustit do očisty, pak musíte začít u jater. Právě ta totiž zbavují organizmus toxických látek. Ovšem dělají toho mnohem víc. Vykonávají přes 500 funkcí a jsou jedním z životně důležitých orgánů. Nejblahodárnější bylinkou pro ně je ostropestřec mariánský, jehož semena obsahují silymarin. Tato látka podporuje nejen jejich očistu, ale i regeneraci po jaterních neduzích, zároveň udržuje jejich správnou funkci a podporuje zažívání. Mimo to je ostropestřec velmi silný antioxidant, který chrání buňky celého organizmu proti poškození volnými radikály a před nepříznivými vnějšími vlivy. Má také blahodárný vliv na zdraví srdce a správnou hladinu krevního cukru. Proto byste si měli při detoxikaci naordinovat doplněk stravy Naturevia Ostropestřec forte, jenž patří k nejsilnějším na trhu a stačit vám bude jedna kapsle denně.

Probiotika pro zažívání

Kromě „úklidu“ v játrech byste však měli myslet i na svá střeva. K tomu, aby se vaše střeva dostala rychle do formy a obnovila se v nich správná rovnováha, vám pomohou probiotika Naturevia Laktobacily 5 Imunita. Tento doplněk stravy obsahuje unikátní komplex pěti vybraných kmenů laktobacilů a bifidobakterií lidského původu. Do jedné kapsle výrobce dává 15 miliard těchto mikroorganizmů a přípravek navíc obsahuje i vitamin C, který podpoří vaši imunitu.

Začněte tedy nový rok očistou a zbavte se svůj organismus škodlivin a nezapomeňte podpořit svoji obranyschopnost. Uvidíte, že se budete cítit lépe.

balíček přípravků Naturevia, který obsahuje Naturevia Ostropestřec Forte a Naturevia Laktobacily 5 Imunita.

Nápovědu najdete ZDE

Soutěžní otázka

Kolik procent ze složení jedné kapsle přípravku Naturevia Ostropestřec forte tvoří účinná látka silymarin?

a) 60

b) 70

c) 80

Tři výherci, kteří do 7. 2. 2022 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží balíček s doplňky stravy Naturevia, který obsahuje Naturevia Ostropestřec Forte a Naturevia Laktobacily 5 Imunita. Odpověď zasílejte na soutez@trendyzdravi.cz s označením játra.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 24. 1. 2022, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: byliny, detox, játra, prevence, probiotika, zažívání

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+