Získejte doplňky stravy a dostaňte imunitu do formy | Přírodní léčba | Trendy zdraví

Získejte doplňky stravy a dostaňte imunitu do formy

16. 11. 2022
Soutěž byla ukončena.

Správná odpovědˇ: Jedna kapsle doplňku stravy Naturevia ImunoHelp obsahuje 30 mikrogramů vitaminu D.

Výherci: Alena Erlebachová, Jana Potůčková, Josef Holub

Listopad je přímo ideální pro šíření nejrůznějších viróz. Vlhké a lezavé počasí jim přímo nahrává. Navíc ne všichni, kteří onemocní, zůstávají doma. Běžně je potkáte v hromadné dopravě i v práci. Jestliže chcete zůstat fit, měli byste posílit svoji obranyschopnost. K tomu vám pomůže balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia, který můžete vyhrát v naší soutěži!

Vše potřebné v jedné kapsli

Imunitní systém je komplexní a potřebuje spoustu látek, aby fungoval správně. Nejdůležitější z minerálů je pro něj zinek, z vitaminů pak céčko a déčko. Oba tyto vitaminy jsou nezbytné pro život a mají v těle mnoho důležitých funkcí. Budou-li vám dlouhodobě chybět, budete častěji nemocní a unavení. Proto byste na ně měli myslet a zvláště v této době je svému tělu pravidelně dodávat. U céčka je to snadné. Získáte ho poměrně snadno z potravy, stačí přidat třeba ovoce. Jeho bohatým zdrojem jsou ale také třeba šípky či rakytník.

To s déčkem a zinkem už to tak jednoduché není. V jejich případě už musíte sáhnout po doplňcích stravy. Než abyste řešili každou jednotlivou látku zvlášť, existuje mnohem snadnější cesta, jak tělu dodat vše potřebné najednou. Tou je doplněk stravy Naturevia ImunoHelp, jenž obsahuje extra silnou dávku vitaminů C a D3, organicky vázaného zinku a také přírodní extrakty z rakytníku, šípku a echinacey. Právě tato unikátní směs přispěje k udržení zdraví horních dýchacích cest, což zvláště v době respiračních infekcí oceníte. Navíc stačí jen jedna kapsle denně.

Supervitamin pro dětskou imunitu

Jak už zaznělo, vitamin D je pro správné fungování obranyschopnosti nezbytný. Jeho dlouhodobý nedostatek může zvýšit riziko respiračních virových onemocnění. Takže pokud nechcete, aby vaše děti trávily více času v doma v posteli než ve škole či školce, měli byste jim déčko pravidelně podávat. Navíc vitamin D je u dětí důležitý také pro správný růst a vývoji kostí i zubů. Ideálním zdrojem tohoto supervitaminu je doplněk stravy Naturevia Vitamin D3-Efekt kids, který má podobu chutných cucavých pastilek s pomerančovou příchutí. Postačí jen jedna pastilka denně a děti budou mít zajištěnou potřebnou denní dávku déčka.

Soutěžte s námi a vyhrajte dvojici přípravků, které podpoří vaši imunitu.

Nápovědu najdete ZDE

Soutěžní otázka

Kolik mikrogramů vitaminu D obsahuje 1 kapsle doplňku stravy Naturevia ImunoHelp?

a) 10

b) 20

c) 30

Tři výherci, kteří do 30. 11. 2022 správně odpovědí na soutěžní otázku a budou vylosováni, obdrží balíček s doplňky stravy Naturevia, který obsahuje ImunoHelp a Vitamin D3-Efekt Kids. Odpověď zasílejte na soutez@trendyzdravi.cz s označením ImunoHelp.

Odesláním emailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.


publikováno: 16. 11. 2022, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: dítě, imunita, kašel, nachlazení, prevence, vitaminy

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+