Zmírněte projevy přechodu s přípravky Naturevia | Přírodní léčba | Trendy zdraví


Zmírněte projevy přechodu s přípravky Naturevia

13. 8. 2021
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Jedna kapsle přípravku PerfectDay obsahuje 2 000 mg drmku obecného.

Výherci: Patrik Berger, Zdeňka Kalašová, Jindřiška Slámová

Pro mnoho žen je přechod velkým strašákem kvůli jeho nepříjemným symptomům. K nim patří návaly horka, noční pocení, výkyvy nálad a únava. Jenže menopauza patří k životu a je jeho přirozenou součástí. Projde jí každá žena. Ovšem existují přípravky, které vám pomohou její příznaky zmírnit a toto období zvládnout s grácií. Soutěžte s námi a vyhrajte doplňky stravy Naturevia PerfectDay a Magnesium 1!

Přechod je pro každou ženu náročné období. Hladiny hormonů se mění a to má vliv nejen na tělo, ale i psychiku. Vyrovnat se s těmito změnami vám pomůže doplněk stravy Naturevia PerfectDay PerfectDa. 

Jde o přírodní bylinný nehormonální přípravek. Každá rostlina v něm obsažená má svůj důvod. Ploštičník uleví od návalů horka a nočního pocení, drmek pomůže k hormonální rovnováze. Ke zklidnění a lepšímu spánku zase přispěje chmel. Patentovaný sójový extrakt pak dodá vysoké množství izoflavonů, což jsou fytoestrogeny, které pomáhají tlumit symptomy menopauzy. Společně vám tak pomohou náročné období překonat. Navíc přípravek obsahuje vitamin D, jenž je důležitý pro udržení pevných kostí. Jistě oceníte i to, že jde o zcela přírodní prostředek, takže se nemusíte obávat jeho vlivu na tkáň prsou a dělohy.

Hořčík pomůže zlepšit náladu

S dalšími projevy přechodu pak pomůže magnesium. Uleví při nervovém nebo psychickém napětí a pomůže načerpat energii. Jeho nedostatek se může projevit podrážděností, nervozitou, únavou, depresí či nespavostí. Dostatečný denní přísun hořčíku vám zajistí jedna malá tableta doplňku stravy Naturevia Magnesium 1. Balení obsahuje 90 tablet, tak vám vydrží tři měsíce.Balení obsahuje 90 tablet, tak vám vydrží tři měsíce. Překonáte tak přechod a zmírníte jeho nepříjemné projevy a zvládnete toto období s přehledem.

Nápovědu najdete ZDE

Soutěžní otázka

Kolik mg drmku obecného obsahuje jedna kapsle přípravku PerfectDay?

a) 200

b) 2 000

c) 20 000

Tři výherci, kteří do 30. 8. 2021 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží balíček s doplňky stravy Naturevia, který obsahuje PerfectDay a Magnesium 1. Odpověď zasílejte na soutez@trendyzdravi.cz s označením klimakterium.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 13. 8. 2021, v rubrice Přírodní léčba
Štítky: klimakterium, prevence

Další články v rubrice Přírodní léčba:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+