Hledáte uplatnění ve službách pro domácnost? | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

Hledáte uplatnění ve službách pro domácnost?

24. 10. 2013

Nacházíte zálibu v pomoci druhým? Poohlédněte se po zaměstnání v oblasti služeb pro domácnost. Využít přitom můžete novou službu serveru Pomocvdomacnosti.cz zprostředkování nabídek kurzů a volných pracovních pozic ve firmách, které se zabývají poskytováním služeb pro domácnosti. Zaměřit se můžete na péči o děti, seniory nebo hendikepované osoby, ale také o domácí mazlíčky nebo domácnosti.

Kurzy podle typu zaměření služby i podle okresu

Hledáte-li zaměstnání v oblasti služeb a potřebujete doplnit vzdělání a zkušenosti, zaměřte svou pozornost na nabídku rekvalifikačních kurzů na serveru Pomocvdomacnos­ti.cz. Kurzy zde můžete vyhledávat nejen podle typu zaměření služby, ale také podle okresu. Úspěšným absolvováním rekvalifikačního kurzu zvýšíte svou hodnotu na trhu práce a zároveň si budete moci snáze založit vlastní podnikání na základě živnostenského oprávnění. Pro své zákazníky tak budete spolehlivým a důvěryhodným dodavatelem služeb v oblasti péče o jejich domovy a rodinné příslušníky.

Pro firmy

Patříte-li již mezi poskytovatele služeb a chcete zvyšovat profesionalitu svých zaměstnanců, a tím i hodnověrnost vaší firmy, věnujte se jejich pravidelnému vzdělávání. Pokud patříte mezi pořadatele kurzů, nebo hledáte pro svou firmu spolehlivé zaměstnance, můžete uvedené informace prezentovat na serveru Pomocvdomacnosti.cz spolu s vaší firmou poskytující služby pro domácnost.

Pomocvdomacnos­ti.cz je nezávislé informační médium, jehož cílem je přiblížení problematiky a nabídky pomoci v domácnosti. Zaměřuje se na pomoc s péčí o domácnost, děti, seniory, osoby s hendikepem, zvířata a zahradu. Kromě přehledné databáze firem poskytuje i užitečné informace o službách.

www.Pomocvdomac­nosti.cz


publikováno: 24. 10. 2013, v rubrice Rodina
Štítky: dítě, pomoc druhým, senior

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+