Posbírejte všechny příšerky z Deadstone Valley a zažijete smrtelně dobrou zábavu | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

Posbírejte všechny příšerky z Deadstone Valley a zažijete smrtelně dobrou zábavu

9. 3. 2015
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Deadstone Valley obývá 12 postaviček.

Výherci: Viktorie Kmínková, Martin Hlavica, Martina Cieslarová

Seberte odvahu a vydejte se na tajemný hřbitov v Deadstone Valley. V noci zde ožívá povedená parta, která se za léta společně strávených nocí stala dobrými přáteli. Nevěsta Sally, tetička Flo, pistolník Joe nebo kapitán Frank, to je jen část zombie party. Nebojte se tedy a stavte se za nimi. Užijete si smrtelně dobrou zábavu!

Kdo je kdo ve hřbitovní partě?

Každý z nebožtíků má vlastní životní příběh, který vypráví, jak se konkrétní postavička dostala mezi hřbitovní partu. Nebohý námořní kapitán Frank bohužel neuměl plavat, soudce Wiggse dohonila jeho vlastní spravedlnost a paní učitelku chemie, slečnu Hannah, dostala radioaktivní příšera, kterou vytvořila ve své laboratoři.

A co ostatní? Třeba nevěsta Sally? Nebohá Sally musí sama v rakvi žít, to kuře na své svatbě vážně neměla jíst! Baletka Matilda protančila noc i den, pak šlápla na pavouka a její život proměnil se v sen. Dopravní policista Fred smůlu měl velkou, parkovací hodiny projely mu lebkou. Začněte sbírat netradiční postavičky a sledujte, jak se vaše sbírka příšerek rozrůstá. Zkuste je posbírat všechny, je jich přesně 12.

Vytvořte si svoje nebožtíky

Ale tím zábava v Deadstone Valley nekončí. Na webových stránkách www.deadstone­valley.com můžete vytvořit originální nebožtíky a starat se o svou vlastní partičku a jejich nový domov. Každému z vašich zombíků můžete vymyslet i vlastní příběh a je jen na vás, jak temný bude. Každý z party Deadstone Valley k vám připutuje i s jedinečným náhrobkem a vlastní rakví. Postavičky jsou k dostání v e-shopu epline.cz a ve všech dobrých hračkářstvích.

Správnou odpověď na soutěžní otázku naleznete na www.epline.cz.

Soutěžní otázka

Kolik postaviček obývá Deadstone Valley?

a) 8

b) 12

c) 16

Tři výherci, kteří do 6. 4. 2015 správně odpovědí na soutěžní otázku, dostanou dva nebožtíky z Deadstone Valley. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením Deadstone Valley.


publikováno: 9. 3. 2015, v rubrice Rodina
Štítky: hraní, mládež, zábava

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+