SOUTĚŽTE S DĚTSKOU PLANETOU a získejte vstupenky | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

SOUTĚŽTE S DĚTSKOU PLANETOU a získejte vstupenky

24. 10. 2016
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Kouzelnický kamarád prasátka Pigy, které provede děti doprovodným programem, se jmenuje Jirka Hadaš.

Výherci: Jakub Macků, Karolína Berousková, Iva Bessogonová, Gabriela Malínková, Jana Šedivcová

Pokud hledáte zajímavý rodinný program na začátek listopadu, neměli byste si nechat ujít populární veletrh hraček, her a dětských potřeb – DĚTSKÁ PLANETA. Koná se na Výstavišti v Praze – Holešovicích v termínu 4. až 6. listopadu. Představí se zde zajímavé novinky z oboru i hvězdné stálice dětských her, které se asi nikdy neomrzí. Rodičům navíc zbude spousta času k nerušeným předvánočním nákupům, protože se nezapomnělo na bohatý doprovodný program. Děti jím provede oblíbené prasátko Pigy a jeho kamarád kouzelník. O vstupenky na DĚTSKOU PLANETU si můžete zasoutěžit. Ve hře je 5× základní vstupné pro 2 osoby. Děti do 14 let mají vstup na výstavu zcela zdarma!

Hrací autobus

Mezi vystavovateli nebudou chybět největší hračkářství na trhu, včetně pražského Hamleys, které patří mezi vůbec největší hračkářství v Evropě. Je hlavním partnerem veletrhu a jeho expozici rozhodně nepřehlédnete. Na Výstaviště totiž přiveze nádherný hrací a prodejní autobus.

Premiéra stavebnice Light Star

Dětská planeta zažije dokonce jednu evropskou premiéru. Vůbec poprvé zde bude představena stavebnice Light Star. Ta pracuje s konceptem generacemi prověřeného lega, pozvedá jej však na novou úroveň. Svítící kostky plně kompatibilní s těmi klasickými jsou zajímavým oživením hlavně pro starší děti.

Doprovodný program

Když si děti pohrají, čeká je nabitý doprovodný program. Mohou zajít třeba do dětského kabaretu nebo divadélka. Nadchne je vystoupení mistrů světa v tanci. Bezpečnému pohybu v provozu se naučí na dětském dopravním hřišti. Hudební vystoupení si připravila Nelly Kailová nebo skupina Lollipopz. Popletení cestovatelé Fríďa a Píďa vezmou děti ve svém představení na cestu kolem světa. Pokud si chcete užít odpoledne se svými ratolestmi naplno, neměli byste si nechat ujít dobrodružnou honbu za pokladem se skřítkem Planetkou. Zážitků však bude mnohem více. Přijďte se přesvědčit…

Soutěžní otázka

Jak se jmenuje kouzelnický kamarád prasátka Pigy, které provede děti doprovodným programem?

a) Jirka Novák

b) Olda Hadaš

c) Jirka Hadaš

Pět výherců, kteří do 31. 10. 2016 správně odpovědí na soutěžní otázku, dostanou po 2 vstupenkách na veletrh hraček Dětská planeta. Odpověď zasílejte na soutez@trendyz­dravi.cz s označením „Dětská planeta“.

5× základní vstupné pro 2 osoby. Děti do 14 let


publikováno: 24. 10. 2016, v rubrice Rodina
Štítky: akce, dítě, hraní, školák, zábava

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+