TIP na dárek pro lidi nad 50 let | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

TIP na dárek pro lidi nad 50 let

19. 12. 2018

Vánoce se blíží a vymyslet ten správný dárek pro babičky nebo dědečky není snadné. Originální možností je koupit kartičku od Celostátní české služby CS50. Služba přináší řadu výhod. Ať už sháníte ověřeného a kvalitního řemeslníka, právní poradenství zdarma, výhodnější taxi či si jen chcete ověřit jakoukoliv informaci a nemáte přístup k internetu. Nejen na to můžete využít operátory na infolince Celostátní české služby pro lidi nad 50 let. Služba je rozdělena na tři balíčky – Basic, Standard, Excelent. Vyzkoušení služby je zcela zdarma.

Basic

Základní varianta nabízí přístup na infolinku, kde uživatel může využívat informační služby (např. otevírací doba obchodů, jízdní řád). Součástí je i zprostředkování služeb u ověřených dodavatelů z řad řemeslníků, právníků či finančních poradců.

Standard

Oproti balíčku Basic má v této variantě uživatel nárok využívat slevy na veškeré zprostředkované služby. Výše slevy se pohybuje řádově mezi 10 až 15 procenty. Součástí je i jedna libovolná právní konzultace po telefonu v hodnotě cca 1500 Kč. Členství Standard obsahuje i poradenskou činnost v oboru realit nebo úspor v domácností.

Excelent

Nejvýhodnější varianta přináší oproti balíčku Standard úspory na všechny služby průměrně v rozmezí 20 až 30 procent. V balíčku jsou i 3 libovolné právní konzultace po telefonu v hodnotě 4500 Kč. Spolu s balíčkem Excelent uživatel obdrží i věrnostní kartičku Sphere v hodnotě 1500 kč, která poskytuje další množství slev. Ty jdou uplatnit zejména ve více než 10.000 obchodech po celé České a Slovenské republice.

  • Za využívání infolinky se neplatí žádné skryté poplatky, cena volání je jako na kteroukoliv jinou běžnou pevnou linku.

Více informací na www.cs50.cz či na infolince +420 511 440 540.


publikováno: 19. 12. 2018, v rubrice Rodina
Štítky: senior

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+