Tváře roku 2018 společnosti Kik | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

Tváře roku 2018 společnosti Kik

14. 12. 2018

Koncem listopadu proběhl už druhý ročník soutěže pro sebevědomé a odvážné ženy jakéhokoliv věku, kterou pořádá společnost KiK. Z osmi finalistek zaujala porotu nejvíce Kateřina Kuřátková, která se stala letošní vítězkou KiK Tváře roku.

Osm žen ve finále

Výběr finalistek probíhal prostřednictvím hlasování na internetu, kam se mohla přihlásit každá dívka či žena. Stačilo vyplnit krátký formulář a počkat, jak dopadne hlasování. Finalistkami se staly ty, které obdržely největší počet hlasů. Z více než tisíce přihlášených vybrala široká veřejnost osm žen, které měly možnost zúčastnit se slavnostního finále.

Slavnostní večer

Finalistky čekal před zahájením soutěže výběr outfitu se stylistkou a poté se mohly svěřit do péče kadeřnice a kosmetičky, jež jim pomohly zvýraznit jejich přirozenou krásu. Slavnostní večer zahájil známý moderátor a beatboxer En.Dru, který porotě představil všechny krásné dámy a důkladně je vyzpovídal. O další doprovodný program se postarala akrobatická skupina Losers Cirque Company.

Odborná porota nakonec zvolila vítězkou Kateřinu Kuřátkovou z Pardubic, která vyhrála nejen finanční odměnu 50 000 Kč, dárkové poukázky na nákup v prodejnách KiK v hodnotě 25 000 Kč, ale i fotostory v dámském magazínu. Za výhru by Kateřina ráda vzala dceru do Disneylandu ve Francii a 10 000 Kč by chtěla věnovat vybrané charitě. Krásné druhé místo a výhru 15 000 Kč získala Adéla Čabanová z Benešova. Na třetí příčce se umístila Simona Dočkalová z Brna. Příští ročník se snad také dočká takových sympatických a usměvavých dam!


publikováno: 14. 12. 2018, v rubrice Rodina
Štítky: akce, móda

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+