Usmívejte se a vyhrajte sadu na nejlepší selfie | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

Usmívejte se a vyhrajte sadu na nejlepší selfie

20. 4. 2015

Orbit Bubblemint vyráží stejně jako loni šířit úsměvy do českých a slovenských měst. V době od 21. dubna do 31. května budete moci opět v obchodních centrech potkat populární Orbit box, originální detektor úsměvu. Za úsměv budou zájemci odměněni žvýkačkami Orbit Bubblemint a nově také úsměvem na špejli. A právě díky němu můžete soutěžit o sadu na nejlepší selfie. Stačí se s úsměvem vyfotit a zaregistrovat.

Box jako velké balení žvýkaček Orbit Bubblemint

Orbit box funguje na základě detektoru úsměvu, který zájemci vydá vzorek žvýkačky Bubblemint až ve chvíli, kdy se dotyčný usmívá. Tento speciální box navštíví během svého turné 14 měst České republiky. Orbit box byl letos předělán do podoby velkého balení žvýkaček Orbit Bubblemint. Box tak přímo odkazuje na poslední novinku Orbit – velké balení žvýkaček Orbit Bubblemint, které v sobě ukrývají kombinaci sladkého ovoce a chladivé máty.

Škola úsměvu a soutěž pro spotřebitele

Soutěžící budou mít za úkol vyfotit se s Orbit úsměvem na špejli kdekoli v České republice, kde je úsměv potřeba. Pomocí ambasadorů z řad spotřebitelů, kteří se zúčastní soutěže, bude tak Škola úsměvu šířit dobrou náladu po celé zemi a současně zjišťovat, který kraj je nejusměvavější. Na www.orbitklub­.cz/skolausme­vu se nejen zaregistrujete, ale můžete i sledovat průběžné výsledky. Úsměv na špejli bude možné získat v průběhu roadshow nebo si ji spotřebitelé mohou stáhnout na internetu.

  • Pro fotky bude možné hlasovat na Facebooku Orbit Klubu. Dvacet fotek s největším počtem lajků vyhraje skvělou sadu na selfíčka.

publikováno: 20. 4. 2015, v rubrice Rodina
Štítky: akce, mládež, soutěž, zuby

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+