Vyrazte na Den otevřených dveří v saunovém světě | Rodina | Trendy zdraví

Hlavní strana » Rodina » Článek

Vyrazte na Den otevřených dveří v saunovém světě

19. 1. 2022

Krásné prostředí plné nejrůznějších vůní v největším saunovém světě u nás i ceremoniály v podání špičkových saunérů. Vydejte se v sobotu 22. ledna 2022 do Saunového světa Aquapalace Praha na Den otevřených dveří a nechte se hýčkat po celý den v té nejlepší společnosti.

Saunové ceremoniály

Odpočiňte si a udělejte si během chladných lednových dnů čas i sami pro sebe. Zavítejte do největšího saunového světa u nás a dopřejte si relaxaci v krásném prostředí Aquapalace Praha. Nejen, že návštěva prohříváren podpoří lidské zdraví, zlepší kondici a podpoří imunitní systém, ale nabídne i benefity v podobě relaxace a zklidnění mysli.

Kombinace saunových ceremoniálů, příjemného prostředí s krásnými bylinnými vůněmi a přítomnost zkušených saunérů pak zprostředkuje téměř rituální zážitek, který ocení všichni milovníci pravidelného saunování i úplní začátečníci.

NÁS TIP: Den otevřených dveří s příchutí bylinek v Saunovém světě Aquapalace Praha nabídne rituály provázené aromatickými vůněmi. Těšit se můžete například na Severskou metličkovou masáž v Zemní srubové bani, Muzikoterapii v Římské relaxační místnosti, Marockou lázeň v Bylinné sauně nebo hodinový severský ceremoniál Badstu a spoustu dalších.

Saunový svět Aquapalace Praha je navíc vhodný i pro úplné začátečníky. Nabízí totiž 18 prohříváren s různými stupni vnitřní teploty i intenzity saunovacího zážitku, ze kterých si vybere opravdu každý. Kromě krytého areálu je k dispozici i venkovní zemní a srubová baňa a rozsáhlá zóna s ochlazovacími bazénky i lehátky. Fakt, že se v České republice řadí ke špičce, potvrzuje také jeho tým zkušených saunérů, kteří letos zabodovali na Mistrovství světa v saunových ceremoniálech.

www.aquapalace.cz


publikováno: 19. 1. 2022, v rubrice Rodina
Štítky: akce, sauna

Další články v rubrice Rodina:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+