Holmes Place nabízí podzimní novinky | Sport a wellness | Trendy zdraví

Holmes Place nabízí podzimní novinky

22. 10. 2012

Venkovní sportovní aktivity s chladným počasím pomalu končí a vracíme se do fitness klubů. S příchodem každého ročního období se mění i nabídka klubů exkluzivní sítě Holmes Place, abyste mohli vyzkoušet to nejzajímavější z aktuálních světových trendů. Čeká na vás osobní trénink, moderní studiové lekce, wellness služeby či cvičení na strojích. Protože ke zdravému životnímu stylu patří též vhodná strava, můžete se poradit přímo s výživovými poradci klubů, nebo na webu www.eatwell.cz.

Rychlé posilování i protažení

Častým přáním je dostat se rychle do formy a naučit se efektivně posilovat tělo, aniž by bylo potřeba využít služby osobního trenéra – a hlavně maximálně uspořit čas. Odpovědí na tyto požadavky se staly nové lekce s názvem Xpress Class, které nabízejí všechny kluby Holmes Place. Jedná se o čtyři patnáctiminutové studiové lekce s názvy GRAVITY XPRESS, ABS XPRESS, SUPER GLUTE XPRESS a STRETCH XPRESS. Lekce klienty naučí posilovat střed těla, břišní svaly, hýždě a nohy a – v případě lekce s názvem Stretch – i pořádně protáhnout tělo.

Atraktivní nabídka pro nové členy

Nováčci mají nyní možnost uhradit do konce roku pouze 50 % z ceny členství a jeho plnou cenu začnou platit až po Novém roce. Pro velký úspěch kluby opakují též zábavnou soutěž Božské tělo. Na stránkách www.bozsketelo.cz má veřejnost opět možnost získat denní vstupy pro sebe i své přátele. nebo vyhrát členství v hodnotě 19 500 Kč. Stačí hlasovat pro část lidského těla, kterou považuje hlasující za nejúžasnější, za což získá denní vstup nebo hlavní cenu.

Speciální nabídka Holmes Place Energy

Speciální kartu na 24 vstupů i další aktuální nabídky lze zakoupit na novém E-shopu Holmes Place, kde naleznete i další zajímavé slevy či nabídky na krátkodobé členství. A protože se pomalu blíží Vánoce, dočkáte se aplikace v podobě vánočního kalendáře. Ten se počátkem adventu objeví na stránkách Holmes Place a nabídne uživateli možnost otevírání z dětství známých okének, pod kterými se budou skrývat zajímavé slevy a dárky.

Nová fyzioterapeutická péče

Nabízí ji Spa & Beauty Clinic Holmes Place a slouží zejména k odstranění akutní či chronické bolesti, ovlivnění svalových dysbalancí a zvyšování výkonosti. Profesionální terapeutka s bohatými zkušenostmi dále nabízí služby v oblasti manuální medicíny, léčbu bolestivých stavů páteře a periferních kloubů, léčbu skoliózy, kinesio & dynamic taping, SM systém a pomoc klientkám metodou Ludmily Mojžíšové.

Kosmetická značka Clarins

Založil ji francouzský masér Jacques Courtin-Clarins, který pochopil, že pro ženu je otázka krásy stejně důležitá jako její zdraví. Značka vznikla v roce 1954 a jako první přetvořila kosmetické ošetření na terapii. Kosmetika Clarins je známá výhradně rostlinným původem. Její hlavní síla spočívá v padesátileté praxi ošetřování v institutech, výjimečných metodách a výtečné znalosti estetických problémů žen.

Nesmíme zapomenout ani na novinky vzdělávací instituce Holmes Place Academy, jejíž specializací je bohatá nabídka cvičebních, tanečních, vzdělávacích a dětských kurzů.

www.holmespla­ce.cz


publikováno: 22. 10. 2012, v rubrice Sport a wellness
Štítky: cvičení, krása, pohyb, svaly, tvarování postavy, zábava

Další články v rubrice Sport a wellness:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+