Výživa a gastronomie | Trendy zdraví

Hlavní strana » Výživa a gastronomie

Aktuálně

Zdravý životní styl zvládnete lehce s Fitness degustačním Boxem

16. 2. 2024

Mixit přebírá roli fitness trenéra a připravil mix inspirativních myšlenek a křupavých dobrot, které pomohou najet na zdravou vlnu. Devět krabiček s devíti kroky ke zdravému životnímu stylu a 14 výživných svačinek zní jako plán, který nebudete chtít oblafnout, naopak se na něj každý den budete těšit. Připravte svůj jazyk na intervalový trénink, při kterém bude skákat od chuti k chuti.

Recepty

Uvařte si na kvalitním nádobí

13. 2. 2024

Příprava lahodných pokrmů vám půjde jedna báseň s kvalitními hrnci a pánvemi značky VIVESS, které jsou vyrobeny z kovového hliníku. Navíc má toto nádobí vysoce kvalitní nepřilnavý povrch. Spotřebiče značky VIVESS vynikají vysokým výkonem a díky své praktičnosti a užitečným funkcím tak usnadní vaření. Nechte se inspirovat a vytvořte si domácí kuchařský ráj bez zbytečných nákladů. Celá kolekce VIVESS je k dostání exkluzivně v síti PENNY. Vyzkoušejte zajímavé recepty.

další recepty

Další články

Kombucha pro podzimní dny

23. 10. 2023

Pokud hledáte lahodný a zároveň tělu prospěšný nápoj pro nadcházející sychravé dny, sáhněte po kombuche. Tento kvašený a lehce perlivý nápoj, který vzniká fermentací černého nebo zeleného čaje, si zamilujete po prvním doušku. F.H. Prager nabízí pod svým subbrandem Prager´s hned dvě čajové varianty, které vás zaujmou překvapivě jemnou chutí a množstvím prospěšných probiotických kultur. Věděli jste, že kombucha se čte správně „kombuča“? Slovo „cha“ v japonštině označuje čaj, který tvoří základ kombuchy.


Trendy, čerstvé a zdravé pochoutky v novém bistru

20. 10. 2023

Pestrá mozaika barev, chutí a vůní, pečlivě vybrané lokální suroviny, šťavnaté ovoce i křupavá zelenina, široká nabídka čerstvých jídel – přesně tím boduje NATOO u zákazníků po celém světě. První dvě pobočky se nedávno u nás otevřely na Letišti Václava Havla a Hlavním vlakovém nádraží v Praze. Pochutnají si v nich nejen vegani a vegetariáni, ale všichni příznivci zdravé výživy.


Říjen bez masa nebo rovnou na rostlinné stravě?

10. 10. 2023

První říjen se celosvětově slaví den vegetariánství, přesně o měsíc později, 1. listopadu, zase den veganství. Také proto v říjnu spustila organizace OBRAZ – Obránci zvířat nový projekt nazvaný Tvoje výzva, který má za cíl lidem přiblížit rostlinnou stravu. Do Výzvy se zapojili mimo jiné i zpěvák Tomáš Klus, herečky Tereza Těžká a Barbora Seidlová, zpěvačka Jitka Boho, zpěvák a herec David Kraus a třeba i účastník posledního MasterChefa Adam Rundus.


Jak bojovat s večerním přejídáním?

5. 10. 2023

Večerní mlsání je asi jeden z nejčastějších zlozvyků, se kterými se potýkají ti, co si chtějí hlídat linii. Naštěstí existují způsoby, jak s ním zabojovat nebo dokonce, jak se ho zbavit jednou provždy. Praktické tipy nám prozradil výživový poradce komplexního programu The 1:1 Diet Lukáš Vrána.


Nejčastější mýty o mléčných výrobcích

3. 10. 2023

Mléko bývá ve společnosti často démonizováno. Nezřídka kdy se dočtete, že jeho konzumace je nejen nezdravá, ale dokonce i zdraví nebezpečná. Existuje skutečný důvod, proč bychom se měli mléčným výrobkům vyhýbat? Nebo jsou naopak cennou součástí naší vyvážené stravy?


Středomořskou stravu si užívejte i doma po návratu z dovolené. Srdce vám poděkuje

28. 9. 2023

Vrátili jste se po dovolené ze středomoří a chybí vám místní zdravá a pestrá strava? Návrat ze středomořské dovolené, nemusí být i návratem k obvyklé stravě. Pestrou stravu založenou na kvalitních surovinách, zelenině, mořských rybách a olivovém oleji ocení nejen naše chuťové buňky, ale i kardiovaskulární systém.


Kaše s vůní podzimu

27. 9. 2023

To, že snídaně je grunt, věděly už naše babičky. Měla by nás nejen nastartovat dávkou zdravé energie, ale také příjemně naladit do nového dne. A přesně tohle skvěle zvládnou nové kaše BIGBOY, inspirované nejoblíbenějšími ořechovými krémy BIGBOY. Zpříjemněte si chladná rána lahodnými kašemi BIGBOY v hřejivých podzimních variantách.


Minerálky, které pomohou zahnat stres a zlepšit soustředění

25. 9. 2023

Značka Magnesia představuje dvě novinky – funkční ochucené minerální vody Magnesia Plus ve variantách ANTISTRESS a FOCUS. Obě vycházejí z přírodní jemně perlivé minerální vody Magnesia s obsahem hořčíku. Novinky jsou obohaceny o vitaminy, minerály a výtažky z rostlin, které pomohou v situacích, kdy je potřeba lépe zvládat stres nebo podpořit soustředění. To vše s nízkým obsahem cukru a kalorií, bez konzervantů, umělých barviv a sladidel.


Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+