Grilování s bylinnými oleji | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví

Grilování s bylinnými oleji

2. 8. 2023

Když přijdou letní vedra a pro děti letní prázdniny, slavíme tím, že trávíme náš volný čas co nejvíce venku. A existuje mnoho věcí, které jsou na létě skvělé. Teplé počasí, koupání u vody, dovolená v zahraničí, osvěžující zmrzlina, a především lahodné grilování. Letní zážitek plný jídla a pití, který dokáže během několika minut shromáždit rodinu a přátelé na jednom místě.

Letní hodování

Ano, klasické BBQ menu se neobejde bez šťavnatých burgerů, dokonale připálených buřtů či kukuřičného klasu. A samozřejmě nesmí chybět saláty. Od krémového bramborového salátu přes těstovinový až po čerstvé a křupavé zelené saláty s kapkou olivového oleje. Dodejte svým receptům specifickou chuť díky bylinným olejům. Oleje Green idea se hodí jak do studené kuchyně (na salátové dresinky, zálivky, marinády, dipy či k přípravě majonéz), tak i pro smažení, pečení či grilování. Ochutnejte nové sady.

Hot grill 3+1 sada, (Arašídový olej, Rýžový olej, Sezamový olej + Olivový olej chilli zdarma) Hot grill box obsahuje tři 100% rostlinné oleje, které jsou vhodné na grilování + bonus olivový extra panenský olej s chilli extraktem. Přidáním těchto olejů pozvednete připravovaný pokrm na profesionální gastronomickou úroveň. Oleje je možné použít nejen ke grilování, ale také do salátů, omáček, polévek, pomazánek nebo na těstoviny.

Fresh salat 3+1 sada (Avokádový olej studený lis, Dýňový olej studený lis, Olivový olej extra panenský + Olivový olej chilli zdarma)

Fresh salat box obsahuje tři 100% rostlinné oleje, které jsou vhodné do studené kuchyně + bonus olivový extra panenský olej s chilli extraktem. Oleje je možné použít nejen do salátů, ale také do omáček, polévek, pomazánek nebo na těstoviny.


publikováno: 2. 8. 2023, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: grilování, olej, salát

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+