Minisušenky v kelímcích z biopekárny Zemanka | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví

Minisušenky v kelímcích z biopekárny Zemanka

25. 8. 2023

S novinkou vyrobenou z bio surovin a podle ověřené receptury přichází oblíbená Biopekárna Zemanka. Mini Bio kokosky s javorovým sirupem i Kakaové bio sušenky jsou prakticky zabalené do kelímku a výborně se tak hodí jako svačinka do školy i na výlety nebo jako malé sladká odměna. Rády si zaplavou v mléce, zaveslují v jogurtu nebo se stanou sladkou ozdobou snídaně.

Složení nových mini sušenek je navíc tak „vychytané“, že splňuje i takzvanou „pamlskovou vyhlášku“ a koupit je tak můžete nejen na e-shopu www.biopekarnazemanka.cz, ale i v automatech ve vybraných školních zařízeních. Jejich chuť tu ocení leckterý školák a jejich kvalitní složení zase nejeden rodič.

mini Bio kokoskách s javorovým sirupem se jemná chuť i vůně kokosu báječně doplňuje s jedinečnou chutí javorového sirupu. Sušenky obsahují bio pšeničnou mouku, bio strouhaný kokos a slazeny jsou bio javorovým sirupem. Jsou veganské, bez vajec, bílého cukru i kypřících látek.

Mini Kakaové bio sušenky v sobě ukrývají znamenitou kombinaci kvalitního kakaa a kokosu. I jejich základ tvoří bio pšeničná mouka doplněná o bio strouhaný kokos, bio kakaový prášek, bio vanilkové aroma a bio třtinový cukr. Sušenky jsou veganské, bez vajec, bílého cukru i kypřících látek.

Jako školní svačinka se ale hodí i další produkty z běžného sortimentu Zemanky (tentokrát balené v klasickém pytlíčku). Využít můžete třeba roztomilé Jablečné bio kačenky se špaldovou moukou, hravá Špaldová bio zvířátka, Špaldová bio zvířátka kakaová nebo Špaldová malinová bio zvířátka.


publikováno: 25. 8. 2023, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: svačina, školák

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+