Oblíbené tortilla chipsy nově u nás | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví

Oblíbené tortilla chipsy nově u nás

22. 9. 2023

Mattoni 1873 poprvé uvádí na český trh značku Doritos. Oblíbené tortilla chipsy jsou od září k dostání v běžné obchodní síti ve třech příchutích.

„Intenzivní chuť, pořádné křupnutí " – to jsou Doritos, celosvětově číslo 1 v kategorii tortilla chipsů. Produkty značky Doritos, jejíž název pochází ze španělského překladu pro „malé smažené zlaté věci“, se začaly prodávat v USA v roce 1966. Od svého uvedení na trh dobývají svět a dnes se prodávají ve více než 60 zemích. Doritos jsou kukuřičné chipsy typického trojúhelníkového tvaru, který je vyobrazený také v logu. Jsou vyhlášené svou vysokou kvalitou, neodolatelnou chutí, unikátní recepturou a zároveň ikonickými kampaněmi. Nyní si je konečně mohou vychutnat i čeští spotřebitelé.

„Doritos tak doplní naše portfolio snacků na českém trhu. Tortilla chipsy skvěle se hodí ke sledování filmu, na party s přáteli či jako rychlá svačinka na cesty. Doritos jsou navíc dostupné ve 3 výtečných příchutích, ze kterých si vybere opravdu každý. Věříme, že díky své unikátní receptuře a vysoké kvalitě, si zde rychle najdou stejnou oblibu jako u spotřebitelů po celém světě,“ říká Jana Bílá, Business Development Manager Mattoni 1873.

  • Doritos jsou v Česku k dostání ve 100g balení ve 3 příchutích: Nacho Cheese, Sweet Chilli a Hot Corn.

publikováno: 22. 9. 2023, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: lahůdky, nákupy

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+