Ovocná pikanterie do zimních dnů | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví

Ovocná pikanterie do zimních dnů

2. 12. 2021
Soutěž byla ukončena.

Správná odpověď: Za rok se v České republice vypije dle statistik na osobu 282 g čaje.

Výherci: Jana Horová, Petr Formánek, Marie Peterková

Když se spojí dvě nečekané věci dohromady, může vzniknout něco překvapivě skvělého. Přesně tak je tomu ve spojení ostrého zázvoru a sladkého manga v novém ovocném čaji TEEKANNE Ginger Mango. Připravte si tuto perfektní zimní vzpruhu a nechte na sebe působit její lahodně pikantní chuť.

Mango se svou sytě žlutou dužinou a sladce osvěžující chutí patří mezi nejoblíbenější ovoce na světě. Možná jste už ochutnali takové lahůdky, jako mangový sorbet, zmrzlinu nebo smoothie. Proč si ale tento tropický ovocný zázrak neužít na nový způsob, a to v podobě horkého čaje na zimu s výrazně pikantním zázvorem?

Kořen zázvoru obsahuje silice, které přináší dobře známou štiplavou chuť. Sladké tóny manga ji v čaji příjemně zjemňují a novinka od TEEKANNE tak potěší coby lahodný ovocný čaj, který organismus v chladném období roku dokonale prohřeje a povzbudí.Soutěžte o zázvorové novinky Teekanne.

Správnou odpověď naleznete na www.teekanne.cz

Soutěžní otázka

Kolik g čaje na osobu se dle statistik vypije za rok v České republice?

a) 382 g

b) 282 g

c) 182 g

Tři výherci, kteří do 16. 12. 2021 správně odpovědí na soutěžní otázku, obdrží Teekanne Ginger&Mango, Teekanne Zázvor extra silný, Teekanne Zázvor rakytník a Teekanne Ginger&Curcuma. Odpověď zasílejte na soutez@trendyzdravi.cz s označením mangový čaj.

  • Odesláním mailu s odpovědí do soutěže na webu Trendy zdraví dáváte souhlas k uchování vašich osobních údajů za účelem losování. Po losování budou vymazány.

publikováno: 2. 12. 2021, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: byliny, čaj

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+