Ranní vzpruha bez přidaných cukrů | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví

Ranní vzpruha bez přidaných cukrů

22. 11. 2021

Česká značka kvalitních rostlinných produktů SINEA vítá chladné dny vitaminovou bombou v podobě 100% přírodních nealkoholických shotů. Ocení je všichni, kdo chtějí pečovat o své zdraví i ti, kdo hledají zdravější alternativy energy drinků. SINEA shoty uvádí hned ve čtyřech výrazných příchutích a vy si snadno vyberete podle toho, jestli chcete podpořit spíše imunitu, pozornost nebo potřebujete po ránu probrat.

Energii nemusíte hledat jen v kávě

Nové nealkoholické shoty SINEA vaše tělo nastartují a ještě mu dodají pořádnou porci vitaminů. Malé skleněné lahvičky obsahují jen to nejlepší, díky kvalitním surovinám totiž nejsou žádná aromata ani rafinované cukry potřeba. Překvapí i svou výjimečnou chutí, která vznikla netradičními kombinacemi koření. Každé složení navíc přináší trochu jiné benefity. Právě proto SINEA představila hned čtyři různé příchutě.

Shot na zdraví s vitaminem C

Všechny shoty, které SINEA představila, se soustředí na posílení imunity, ale pouze jediný z nich obsahuje zvýšenou dávku přírodního vitaminu C. Jmenuje se Shot na zdraví a neobsahuje žádný kofein, proto se hodí především na podporu imunity. Shot na zdraví s vitaminem C se pyšní obsahem černého pepře v kombinaci s kurkumou. Toto spojení chutí a vitaminů nadchne všechny, kdo rádi experimentují.

Shot na zdraví se zázvorem

Kofein nenajdete ani v Shotu na zdraví se zázvorem, který se chutí více podobá klasickým ginger shotům. Vysoký obsah zázvoru s sebou nese mnoho benefitů, zázvor je známý například pro podporu trávení, posilování imunity a schopnosti těla vyrovnat se s záněty. Tento zázvorový shot je první pomocí při nachlazení a můžete ho používat jako prevenci proti nemocem, které zimní měsíce přináší.

Shot na pozornost

SINEA se řídí heslem „jde to i bez toho“, tedy bez zbytečné chemie a látek živočišného původu. O to promyšlenější složení jejích produktů je. Shot na pozornost například obsahuje ženšen, který je známý svými pozitivními účinky na únavu a posílení pozornosti. Chuťově vás Shot na pozornost překvapí špetkou chilli, která se k ženšenu skvěle hodí. Kromě toho obsahuje i prověřený kofein.

Shot na energii s ženšenem

Kofeinový extrakt z kávových zrn v kombinaci s ženšenem najdete v shotu na energii, ve kterém však hraje hlavní roli šťáva ze zázvoru. Jedná se o vzpruhu pro opravdové fajnšmekry, kterou můžete mít díky praktickému malému balení všude s sebou. Hektická rána i dlouhé večery zvládnete s tímto zázvorovým pomocníkem na jedničku.

  • Všechny nealkoholické shoty SINEA jsou vhodné pro každodenní konzumaci. Užijte si přírodní vzpruhu bez chemie podle potřeby. Na shoty se díky kvalitním surovinám můžete spolehnout za každé situace.

www.sineafoods.com


publikováno: 22. 11. 2021, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: ovoce, ozdravné kúry, prevence, vitaminy

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+