Tenista Novak Djokovič se stal investorem a ambasadorem společnosti waterdrop | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví

Tenista Novak Djokovič se stal investorem a ambasadorem společnosti waterdrop

23. 1. 2023

Společnost waterdrop® se sídlem ve Vídni je od roku 2016 hnací silou nápojového průmyslu díky svým mikrodrinkům a globální hydratační platformě. Společnost Waterdrop® a Novak Djokovič jsou odhodláni změnit základy zastaralého ekosystému pitného režimu a způsobit revoluci v odvětví nezdravých slazených nápojů vplastových lahvích.

Nová vize nápojového průmyslu

Cílem tohoto dlouhodobého partnerství je zdůraznit novou vizi nápojového průmyslu a podpořit odhodlanou generaci sportovců.

Podle organizace Plastic Pollution Coalition se každou minutu na světě prodá milion plastových lahví a 91 % všech plastů není recyklováno."Být sportovcem není jen o talentu a tréninku, ale také o rozhodnutích, která děláte pro své tělo.

„Musel jsem si vyhledat informace z různých oblastí a začlenit je do svého každodenního života. Ke zdravému životnímu stylu patří správný pitný režim, který neohrožuje a neovlivňuje naše životní prostředí. Věřím, že společnými silami můžeme dosáhnout skutečné změny a zbavit se všech plastových lahví na turnajích,"řekl Novak Djokovič. "Rozhodl jsem se převzít zodpovědnost za svá rozhodnutí jako sportovec, jako veřejně známá osoba, ale také jako otec, a přestat propagovat používání jakéhokoli nápoje v plastových lahvích,“ dodal.

Společnost waterdrop® před časem představila kolekci Microlyte určenou pro sportovce a aktivní lidi. Nový waterdrop® Microlyte obsahuje pět elektrolytů a devět vitaminů. Na rozdíl od tradičních sportovních nápojů má waterdrop® Microlyte přirozenou ovocnou příchuť, neobsahuje cukr ani kofein a díky rozpustné formě eliminuje odpad z plechovek a lahví. Díky této spolupráci s celosvětovou sportovní ikonou chce společnost waterdrop® vytvořit komunitu autentických a inspirativních lídrů v oblasti hydratacea pitného režimu.

"Jsme velmi rádi, že se Novak Djokovič připojil k našemu týmu jako investor a ambasador. Novak je jedním z nejlepších tenistů všech dob a jedním z nejuznávanějších šampionů ve světě sportu. Je inspirací nejen pro mě osobně, ale pro mnoho generací. Novak se skutečně věnuje planetě a má bohaté znalosti o hydrataci a jejím významu. Jeho úsilí o zdraví a udržitelný život se dokonale shoduje s naším posláním. Jsme přesvědčeni, že s podporou Novaka Djokoviče můžeme mít skutečný vliva významně změnit nápojový průmysl,"řekl Martin Murray, generální ředitel a zakladatel společnosti waterdrop®.

  • Rakouská značka již podporuje americké tenisty Danielle Collinsovou a Taylora Fritze, čímž zdůrazňuje význam angažovaných ambasadorů značky a také proměňuje turnaje ATP bez plastových lahví pomocí inovativních tenisových hydratačních lavic. Novak Djokovič, který investoval významnou sedmimístnou částku, se připojuje k waterdrop® v roli investora a dlouhodobého globálního ambasadora celé značky.

publikováno: 23. 1. 2023, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: nápoje, životní prostředí

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+