Ušetřete čas s veganským zeleninovým vývarem | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví

Ušetřete čas s veganským zeleninovým vývarem

7. 2. 2022

Možná si říkáte, jestli by nemělo být všechno koření veganské z principu. Vždyť jsou to jen bylinky! Bohužel to tak není vždy, protože se v potravinářství, a to i v případě koření, používají různá barviva a dochucovadla živočišného původu. Proto si ve Veganku řekli, že se touto cestou nechtějí vydat a budou používat 100% přírodní chutě. Veškerá koření hledají po celém světě, aby z nich ve svých laboratořích dostali tu nejlepší chuť, po které se budete přímo olizovat.

Stačí zalít vodou

Veganek je česká firma, která vyrábí kvalitní veganské koření a veganské základy pro zeleninové vývary, které dokážou velice rychle vykouzlit úžasnou a dokonalou chuť. Vývar, resp. kořenicí směs v dávce jedné čajové lžičky stačí zalít 250 ml. Získáte tak nejen polévku, případně instantní nápoj, který vás nabije třeba po sportovním výkonu, ale i základ do omáček, rizota a dalších jídel. Směs je, stejně jako všechny od Veganku, bez glutamátů a umělých barviv, má nativní zlatavou barvu a vůni čerstvě připraveného, několik hodin jemně probublávajícího vývaru.

Vývar můžete vyzkoušet také ve variantě premium, která je určena hlavně pro profesionály a náročné domácí kuchaře. Vhodná je k přípravě základů náročnějších jídel. Dostupná je také verze baby pro děti, které je bez soli a vyladěná anýzem, který pomáhá při nadýmání. Použité bylinky pocházejí z kontrolovaného zdroje a jejich příjemná kombinace chutná dětem i maminkám.

  • Směsi na zeleninové vývary Veganek si můžete objednat spolu s dalším nákupem na Košík.cz.

publikováno: 7. 2. 2022, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: byliny, koření, nákupy, polévka, vegan

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+