Zemanka má dárek pro vyučující a dobroty na výlet | Výživa a gastronomie | Trendy zdraví

Zemanka má dárek pro vyučující a dobroty na výlet

19. 6. 2023

Nastal čas výletů do přírody i za památkami. Blíží se také konec školního roku. Biopekárna Zemanka vám letos pomůže zvládnout vše, od dárků pro paní učitelku a pana učitele až po chutnou svačinku pro letní dobrodružství. A to se skvělou chutí a poctivou recepturou!

Ideální dárek pro paní učitelku nebo pana učitele na konci školního roku

Tak přesně tím jsou Dárkové krabice z Biopekárny Zemanka. Mají krásné balení a obsahují ty nejvybranější výrobky, které Zemanka peče a k nim ještě překvapení v podobě čokolády z řemeslné produkce od Herufka, nebo voňavého čaje od Sonnentoru. Dárkové krabice jsou k dostání ve slané i sladké verzi a hodí se tak jako dárek opravdu pro každého.

Udělá radost paní učitelce

Naše nejprodávanější s čokoládou a Naše nejprodávanější s čajem

V krabici najdete klasické produkty z Biopekárny Zemanka, které nikdy nezklamou a vždycky potěší skvělou plnou chutí. Bio čoko-kokosky s 60 % hořkou čokoládou a Máslové bio sušenky s ovesnými vločkami doplňuje v jednom případě bio tmavá mléčná čokoláda Herufek 54 % Maya Mountain Cacao a v druhém případě Ovocná poznávací sada bio čajů Sonnentor.

Potěší pana učitele

Slaný mix a Pivovarský mix

Ve Slaném mixu najdete Bio krekry s dýňovým semínkem a česnekem a Bio krekry se sýrem a slunečnicí. Z Pivovarského mixu vykouknou Slané krekry s mlátem z Plzeňského Prazdroje se sýrem a Slané krekry s mlátem z Pivovarského Prazdroje a česnekem. Obě „pánské krabice” jsou pak ještě dokonale doladěny Pepřovou tmavou bio čokoládou Herufek. Vyznavači netradičních kombinací ji budou milovat a ti ostatní díky ní objeví něco nového a možná se také zamilují.

Nejlepší parťák na školní výlet nebo skvělé prázdninové zážitky

Sušenky a krekry mají určitě duši dobrodruha. Jak jinak si lze vysvětlit, že se ochotně účastní každé cesty a je jim úplně jedno, zda jedete na Šumavu nebo na exotickou dovolenou na druhý konec světa. Vezměte letos s sebou třeba Dužinky. Vznikly jako cirkulární spolupráce Biopekárny Zemanka a značky UGO a jednou ze surovin k jejich výrobě je právě dužina z výroby čerstvých šťáv z UGO.

Slané Dužinky – řepné, mrkvové a řepno-mrkvové krekry

Příjemně překvapí svou neotřelou chutí a jsou báječné také k různým dipům. Upečeny jsou z pšeničné mouky, neobsahují vejce ani palmový tuk a vhodné jsou i pro vegany. Cena 100g balíčku je 52 korun.

Jablečné Dužinky

Sladké příbuzné slaných krekrů jsou také výsledkem spolupráce Zemanky a UGO. Mají svěží jablečnou chuť a kromě jablečné dužiny je v nich pšeničná mouka, ovesné vločky, třtinový cukr a skořici. Díky tomu, že neobsahují žádné živočišné produkty, jsou vhodné i pro vegany a jsou i bez vajec, palmového tuku a bílého cukru. Cena 100g balíčku je 55 korun.

Více informací a všechny produkty najdete na www.biopekarnazemanka.cz


publikováno: 19. 6. 2023, v rubrice Výživa a gastronomie
Štítky: dezerty, diabetes, svačina, zelenina

Další články v rubrice Výživa a gastronomie:

Design: Jana Pospíšilová, Kód: Karel Koliš | Prohlášení
(c) Trendy zdraví 2009+